Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy eljek olyan eletet mint...

Hogy eljek olyan eletet mint az ismerosom?

Figyelt kérdés

19 eves kora ota jarja a vilagot konkretan.

Rettenet sok helyen jart mar es lakott ideiglenesen 4 orszagban.

Hasonlo beallitottsagu vagyok en is ugy erzem.

A hideg raz attol ha monoton kell valamit csinalnom. Mindig mozgasban szeretek lenni.

Nem erzem ugy,hogy nekem kell gyerek,nem akarok hazassagot,nem akarok kotottseget mert attol menekulok.

Az a baj,hogy ezzel az ismerosommel annyira nem vagyok joban hogy megtudjam kerdezni ot errol.

Annyit tudok,hogy hasonlo a gondolkodasa ebben az enyemhez,mert egyszer beszeltem vele.

De amugy nem vagyunk beszeloviszonyban.

Azt tudom,hogy a szulei nem tamogattak ezert elment itthonrol.

De akkor honnan lehetett ennyi penze? Gyujtogethetett?

Dolgozott mar mint Babysitter,most hajon dolgozik felszolgalokent.l

Hogy kezdjem el ezt az eletet szerintetek?

Vagy 22 evesen mar tul keso lenne ehhez?


2018. jún. 18. 06:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fotos vagyok. Elso voltam ;)
2018. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szóval a negyed kézből származó infó szerinted megbízható, pláne amiben egy exbarátnő is a láncban van.


Egyébként egyszerű, végezz el egy bármixer tanfolyamot és irány egy hajó, ha mégse jön be, hazajössz egy év múlva és beiratkozol valami büfészakra és kész.

2018. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi ebben olyan nehéz? Én 32 éves nő vagyok es igy éltem 10 évet. Milyen nyelveket beszélsz? Én voltam Mallorcan pincér, hajón pincér, Karib tengeri hajon barpultos, stewardess a Lufthansanal 5 évig. Hajrá!
2018. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 37 évesen tervezem ugyanezt. Workawayjel pl. elég jól lehet.
2018. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!