Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyire a...

Miért utálják ennyire a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Én sosem cigiztem, de már én is kifejezetten rosszul érzem magam, mikor egyesek képesek habzó szájjal szidni a dohányosokat és elhordják őket minden söpredéknek....mert aki cigizik az egy undorító ember, igénytelen, büdös, mocskos, függő, akaratgyenge, értéktelen, nem foglalkozik másokkal, egoista stb., stb., tényleg mindent hallottam már és egyszerűen nem értem.


Engem nem zavar, ha valaki a közelemben rágyújt, nem zavar a füst és a cigi szagát konkrétan meg sem érzem egy emberen vagy egy ruhadarabon (max. tömény mennyiségben pl. egy hamutartó esetében), viszont tudom, hogy sokan vannak, akik mondjuk nem bírják, ha az orruk alatt füstölnek. Ezt teljes mértékben megértem és ilyen esetben szerintem is jogos kérés, ha megkérik az illetőt, hogy ne gyújtson rá a jelenlétükben vagy ilyesmi. Ugyanakkor azt a szintű gyűlöletet, amivel sajnos elég gyakran lehet találkozni, már egyáltalán nem értem... A családomban és a barátaim között is van több dohányos és egyiküket sem tartom emiatt rosszabbnak vagy kevesebbek és ugyanúgy vannak köztük értékes, szerethető emberek, akik pl. nagyon értelmesek, szorgalmasak, kreatívak, humorosak, jószívűek, segítőkészek, empatikusak és még lehetne sorolni. Emiatt nem tudom felfogni, hogy miért gondolkodnak sokan úgy, hogy dohányos=utolsó szemét söpredék...


2018. jún. 29. 17:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%

"De az, hogy a fű meg a pia oké, a nikotin nem oké, azt nem írom alá.


Egyszerűen nem igaz."


Akkor egyed a dohányt és ne szívjad, úgy oké. (Elég hamar fel fogod dobni a pacskert, de legalább mondhatod, hogy csak magadat mérgezed.)

2018. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ro.hadtul nem dobod fel a pacskert a dohányrágástól.

Nem gyorsabban, mint a cigitől.

Egyébként egy piás ember is büdös, nem kevésbé, mint egy dohányzó.

2018. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Ro.hadtul nem dobod fel a pacskert a dohányrágástól.


Nem gyorsabban, mint a cigitől.


Egyébként egy piás ember is büdös, nem kevésbé, mint egy dohányzó."


De dohányrágás után azt kiköpik, ha konkrétan lenyeled akkor attól feldobod, higgy nekem.


Egyébként piától bűzleni sem elfogadott, és az alkohol pára nem káros, míg egy gyereknek vagy egy eleve beteg, mondjuk asztmás embernek az árthat ha valaki ruhájából árad ki a dohányfüst a környezetében (főleg ha hosszútávon van ennek kitéve).

2018. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Hát, tudjátok egy dohányos lánynak nem csak a szája büdös... hanem minden testnyílása! :(
2018. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#23-as te sem helyi hülye vagy, ugye? Ruhából nem árad ki a dohányfüst! A ruha már magába szívta (adszorpeálta - direkt d-vel, nem b-vel), ezért büdös, de nem lesz körülötte szén-monoxidban gazdag a levegő!
2018. okt. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!