Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek néha Palvin...

Ti nem irigylitek néha Palvin Barbit?

Figyelt kérdés

Én néha sajnos igen. Lehet, pont azért őt, mivel egyidősek vagyunk, és ugye ő hol tart, meg én hol tartok. Meg persze mert gyönyörű nő.

Valamelyik évben felkerült a legtöbbet kereső modellek közé 4 millió euró (120 millió Ft) éves bevétellel. Na, ez már jó rég volt, azóta nyilván ugye csak több bevételre tett szert.

Ezzel szemben én mit csinálok? Még mindig egyetemista vagyok, és soha az életben nem lesz esélyem az ő éves bevételének a legkisebb töredékére se, örülni fogok, ha munkát kapok egyáltalán.

(Még mielőtt valaki beleköt, mit keresek 24 évesen még mindig egyetemen, megjegyzem, a húszas éveim elején kerültem ki külföldre, és mostanáig dolgoztam, hogy szülői segítség nélkül megkezdhessem a tanulmányaim idekint. Na, igen, nem egy nagy teljesítmény)


2017. okt. 7. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%

hát igen ő tényleg egy wao és állítólag nem is nagy az arca de én nem a pénzét irígyelném, sokkal inkább őt magát


f

2017. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Rohadt nagy teljesítmény visszaverni a fényt (by PR) és a megfelelő időben a megfelelő farkakat szopni.
2017. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
2. Ezt mivel tudod alátámasztani?
2017. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Semmi különös nincs benne naponta 10 szebbet látok az utcán.

Jól helyezkedett ez a titok .És tudja melyik milliárdos ágyába kell befeküdni a sikerért meg a hírekbe hogy kerülhet bele.

2017. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk is legálább több tízezer lány kerülhetne a helyére a szépséget tekintve, hogy miért pont ő lett sikeres azt már előttem megírták.
2017. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Irigykedő gondolatok abból adódnak, hogy magaddal vagy elfoglalva és nem azzal a céllal amit el szeretnél érni


Gondolj bele inkább úgy, hogy egy modell fizikailag lehet, hogy toppon van, de ez épp annyira lehetetleníti el, hogy elérjen bármi olyant az életben, ami segítené az emberiséget valamilyen szinten, mivel kiegélült a fizikai szinten történő magamutogatással

2017. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem irigylem, mert hiába a szépség, ha az ember folyamatosan ki van téve a sikertelen emberek tahó kommentjeinek, lásd fentebb...
2017. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Én nem, mivel a saját dolgaimmal foglalkozok, másrészt fogalmam sincs, hogy ő kicsoda.
2017. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Néha elképzelem, milyen lehet jóval sikeresebbnek lenni, mint amilyen most vagyok, de ez nem egy jó mentalitás. Tagadhatatlanul megvannak az előnyei annak, ha valaki ilyen sikeres és gyönyörű, de ugyanakkor ott van az a rengeteg különc is, aki biztosan megtalálja magának. Pl ide is 2naponta kiírnak egy "Palvinbarbi szokott-e fingani höhöhöhöhöö" típusú kérdést. Na az ilyesmitek nem irigylem.
2017. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Örülj, hogy nem kell éheznie.
2017. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!