Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne erre a megoldás?...

Mi lenne erre a megoldás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal osztályomból. Ezzel csak az a probléma, hogy az osztály nagymenőjének is tetszik. A csatlósait ránk uszította, mert ő természetesen nem merne verekedni, vagy hasonlót csinálni. Ha ölelkezünk, elkezdenek hangosan tapsolni, meg fütyülni, és mindenki minket néz. Ha beszélgetünk, valamilyen módon csesztetnek minket, pl. Belebeszélnek mindig, meg lökdösnek, csak engem. A srácnak előző hónapban sikerűlt az osztály maradékát is ellenünk hangolnia. Végül az már túl ment egy határon, hogy a barátnőm elmondása szerint egyik nap az iskola mögötti garázsoknál berángatták az egyikbe, és molesztálni akarták. A nagymenő srác állítólag melltartóig levetkőztette, miközben a másik két srác meg fogta le a csajt. Az mentette meg, hogy egy idős házaspár arrafelé sétált, és benézett a garázsba. Nem tudom, hogy magyarázták ki magukat, nem is érdekel. A lány senkinek nem szólt, még a szüleinek sem csak nekem. Viszont az egyik srác a bandájából már átállt hozzánk, és mondta, hogy segít, hogy a srác leálljon. Itt tartunk most, hogy lehetne leállítani?

2017. máj. 30. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Verd meg mint alat az oszes kis kocs@got
2017. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szarrá verés, akár külső segítséggel!


Szedd össze magad és agyald meg a főnököt mikor egyedül van. Utána meg a többit.


Vagy

Ha a házaspár tanúzna börtönben végezné az fix,


Ismeri őket a kedvesed? Ha igen akkor beszéljetek velük és zsaruk.


Hol történt helyileg lehet páran beszállnánk segíteni?

2017. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iskolaváltás. Ilyen cigánygettóba minek jártok?? Nem tudnak integrálódni, akkor maradjanak a putrijukban, azt csá!
2017. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!