Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ápolatlan fiatal nő vizet...

Ápolatlan fiatal nő vizet kért az aluljáróban. Adtatok volna neki a sajátotokból?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 12:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Adtam volna, nekem nem nagy érvágás 150-200 Ft-ért venni egy másikat, neki viszont akár az élete is múlhat azon, hogy kiszárad-e vagy sem. És sajnos nem sokan állnának meg neki, szóval a "mástól majd tuti kap" sem biztos, hogy opció.
2018. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

A pénz szerintem lealacsonyitó.

Illetve ki tudja mire költi.

Étellel,vízzel,takaróval ha tudok,segitek.

2018. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Tuti pénzt akart és nem vízre, hanem alkoholra. De a pénztárcát is érdekelhette. Fiatalok és egészségesek NE kolduljanak, hanem keressenek valamilyen munkát maguknak. De ezek nagy része drogos vagy alkoholista.
2018. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, odaadtam neki az egész flakonnal.
2018. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
+ volna
2018. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes látatlanban gép mögött mindenki milyen nagy filantróf ember, mégis akárhányszor látok egy hajléktalant kéregetni (akár pénzt akár ételt) mindenki úgy néz keresztül rajta, mintha ott se lenne.
2018. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

#13, ezt hogy érted? "Nincs egy kis vized, buszjegyre kéne" vagy mi? Ha pénzt akar egy kolduló, hidd el, megmondja. Bár nem tudom, hogy a vízkérést nyár közepén miért kéne egy kalap alá venni azzal, aki a koccintósra vagy az anyagra tarhál.

Mi van, ha ez az általad rögtön drogos alkesznek titulált nő egyszerűen csak kiszáradt, neadjisten beteg volt és épp nem volt nála pénz?

2018. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%
Mivel a segítőik adnak nekik mindent, nincs rászorulva erre. A Nyugatinál is minden nyári napon vizet osztanak, télen forró teát. De ha pénztárcát veszel elő, akár le is mondhatsz róla örökre, mint ahogy a mobilodról is, kikapják a kezedből. Jóhiszeműséget kihasználni, ezt a migrik is tudják. Mivel a néhány ezer ft-tal az én pénztárcám bánta, soha többé nem állok szóba ezekkel.
2018. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%

# 18as hol?!

Elég sokat jártam 2014-15be a nyugatinál,mint hajléktalan,ott max a Westendbe van víz vagy az aluljáró X szSzolgálatnál tea.

Ételosztas arra ritka volt.

Inkább az oktogonhoz kellett átvillamosozni.

Amúgy MOST a választások után mi a helyzet?!

Én interneten halottam csak ezt a 'hajléktalanság beszüntetését',az ellátó helyekkel mi is lesz?!?!

Még ha kap is valaki munkát,a munkásszálló se olcsó...

2018. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

# 16 Arra nem gondoltál, hogy azok, akik mindig keresztül néznek rajtuk, ők pont nem fognak ideválaszolgatni, inkább "csendben maradnak"?

Itt áthatatlanban miből gondolod, hogy pontosan azok írnak ide, akiket te az utcán látsz?


Személy szerint csak akkor szoktam kisegíteni a rászorulókat, ha szimpatikusak, pl. a bunkó stílusban kéregetőket emberszámba sem veszem, sajnálom.

2018. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!