Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el magam vékony lányként?

Figyelt kérdés
157 cm vagyok, 46 kg. Pont az ideális alsó határát súrolom, de egyszerűen nem tudok hízni, pedig inkább lenne rajtam még pár pluszkiló is, minthogy tök vékony legyek. Edzek úgyhogy popsim meg combom azért van, melleim is B-sek, azokkal elégedett is vagyok, de a medencecsontjaim tök kiállnak. Szexelni sem akarok már, mert folyton azon agyalok, hogy biztos túl vékonynak gondolnak. Vagy szerintetek van olyan pasi, akinek kimondottan ez tetszik? Vagy csak azért szexelnének velem, mert épp nem akad jobb? Nem tudom elhinni, ha pasi lennék, nekem ijnkább a kicsit teltebb lányok jönnének be.

2018. febr. 21. 11:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

Ja, szerezz olyan pasit akinek kimondottan ez tetszik, pl tudod a férfiak 80%-a.


27/f

2018. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy kis creatin es egybol behizol.
2018. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kimondottan bejön a vékony alak és nem nem azért, mert nem akad jobb. Egyszerűen a telt nem vonz, de van akit pedig igen.

Lényegében bármilyen alakod is van úgy is lesznek olyanok, akinek nem tetszik. Nincs tökéletes alak sem, mindenkinél más.

Kép nélkül konkrétan nem tudok nyilatkozni, de valószínű tetszene az alakod, semmi problémám nem lenne vele.

Tehát igen: van akinek kimondottan tetszik és 100%, hogy nem vagyok egyedül :D, sokak tetszik. Nyilván, akiknek más alak az ideál azok nem fogják az alakod dicsérni és túl vékonynak gondolhatnak, míg pl. nekem lehet tökéletes...

2018. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan, hogy túl vékony, ha nőről van szó. Pláne manapság.

Szívesen lennék én is 46kg, illetve örülnék a B-s melleknek, de sajnos 60kg vagyok, és E-s van (170cm).

Szóval, telt lányként sem vattacukor az élet. Mondanám, hogy cseréljünk, de 2 perc után viszakérnéd az eredeti alakod :D

2018. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Ehhez a testmagassághoz tökéletes a 46 kiló...
2018. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar a kiálló medencecsont. Legalább van mibe kapaszkodni szex közben. :) Rengeteg férfinak jön be ez testarány.
2018. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Aki meg telt, az vékony akar lenni. A nők többségének sose jó semmi...
2018. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Bence_ ***** válasza:
55%

Nekem tetszik amit írsz.

De a lényeg, hogy szeresd meg magad!

Boldog, normális életet akkor tudsz élni ha magadra figyelsz.

Így szexelni se lehet, hogy ő mit szól ehhez. Ha már ott van veled és áll a farka akkor most ide írom, hogy TETSZEL neki.

Szex közben is figyelj magadra mi jó neked. Örömöt is akkor okozz neki ha neked az jólesik, mert pl fontos neked.

2018. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Noren1989 ***** válasza:
77%

A barátnőm 165 centi, 44 kiló. Na ő vékony, nekem mégis bejön.


Lehet csinos a tested így is, de a lényeg fejben dől el hosszú távon. Ha ez eljut a tudatodig, nagy gond nem lehet.

2018. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Én a 166 cmhez vagyok 46 kg.

Szóval egyáltalán nem vagy annyira betegesen sovány, mint gondolod valószínűleg teljesen jó ahogy vagy.

2018. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!