Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerencsétlen, mindig balszere...

Szerencsétlen, mindig balszerencsés ember vagyok, nem ér semmit az életem, lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, semmi értelme nincsen az életemnek. Lassan 30 éves leszek, nem értem el semmit munka téren (rossz is vagyok a szakmámban, lehet pályát is kéne módosítanom, az, hogy mi a szakmám most nem lényeg) sivár, ingerszegény az életem, nem járunk sehova a párommal, mint két nyugdíjas. Úgy érzem már egy ideje, hogy lelkileg is lehúzzuk csak egymást, mert nagyon átvesszük a másik rossz hangulatát, és ha egyikünk maga alatt van, a másikunk is így érzi magát miatta.

Bulizni járnék, mert fiatalabb koromban szerencsétlen kis nyamvadék voltam és nem éltem ki magamat, lassan időszerű a gyerek és úgy érzem, azzal vége lenne az életünknek.

A szerencsétlenség meg csak hab a tortán. Kis koromtól kezdve ilyen balszerencsés vagyok, mindig történik velem valami rossz, nem sikerülnek a dolgaim, legtöbbször rosszkor vagyok rossz helyen és mindent elszúrok, a lehetőségeket mindig későn veszem észre és mindent elszalasztok. Mindig is úgy éreztem, valamilyen rossz csillagzat alatt születtem.


Egyszóval lelkileg gödörben vagyok, megbeszéltem magammal, hogy nem fog egyszer csak csoda történni amitől jobb lesz, úgyhogy összeszorított fogakkal csinálom a mindennapokat, de kezd elegem lenni belőle így.


Hogy lehet ebből a helyzetből kijönni? És azzal, hogy balszerencsés vagyok lehet valamit kezdeni?


(Vallással légyszi ne traktáljatok, nem vagyok vallásos és nem szeretem a rábeszélést!)



2018. júl. 11. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es

Kiváló választ adtál.

2021. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm, pszichológushoz járok.

Tudom hogy nálunk még elítélik, de én pont fontosnak tartom. Ahogy a fizikai oldalon orvoshoz megyünk és vitaminokat szedünk, úgy a lelkünkkel is kell foglalkozni.


A pszichológus a hozzáállásomon tud változtatni, de attól szerencsésebb nem leszek... volt jó időszakom, amikor sokkal pozitívabban álltam mindenhez, hát ugyanolyan balul sült el minden, csak mint egy hibbant mosolyogtam közben.

2021. dec. 16. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!