Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a ismerkedés során nem beszél a keresetéről és az anyagi helyzetéről az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van munkája, de nem tudom mennyit kereshet. Nyilván nem akaeom, hogy eltartassa magát velem.
2018. máj. 15. 22:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ennek mi köze az ismerkedésnél. Ha én ismerkedem egy nővel pont lesz_rom, hogy mennyi a jelenlegi nettó jövedelme.
2018. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Azért tudni szeretném mire számítsak.
2018. máj. 15. 22:57
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és már 1-2 szóváltás után tervezed az esküvőt, és a gyerekeket, meg a távolban lévő nyugdíjas éveiteket? XD
2018. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy el kellene tartanod?
2018. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se jelent. Az ismerkedős szakaszban még nem szokás egymás elé tárni az anyagi helyzetünket. Nem is értem mit izgulsz még ezen, még csak ismerkedtek, hol van még az összeköltözés meg egyebek?

Majd valamikor meg fogod tudni, és annak is eljön az ideje, hogy arról beszéljetek miként éltek majd együtt. És nyilván jogodban áll majd eldönteni, hogy el akarod-e tartani (ha egyáltalán el kell) vagy sem. Ha eljuttok odáig. Nem kell egyből a pénzen rugózni.

2018. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De ha nem keres keveset, akkor mi a titok benne? Én önként beszéltem neki a munkámról és a fizetésemről is.
2018. máj. 15. 23:24
 7/46 anonim ***** válasza:
7%

Érdekes, ha nő firtatja ezt első randin "Nagyon helyes!"


Ha a férfi "nevetséges, undorító"


Szééééép.

2018. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kezdenék ilyen emberrel, aki ennyire beleviszi az anyagiasságot a párkapcsolatba. Ebből sok jó nem sülhet ki.
2018. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
0%

#8


Érdekes, ha nő firtatja ezt az elsőn, akkor az "jogos"...

2018. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Van munkaja, eddig is megelt.

Miert akarna veled magat eltartatni.

Jezusom!

2018. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!