Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hat hol kezdjem a kérdest?

Hat hol kezdjem a kérdest?

Figyelt kérdés
Lehetek depressziós 1hét alatt fogytam 4kg-ot hullik a hajam allandoan almos vagyok sokszor van sirógörcsöm,allandoan almos vagyok nem tudok enni faj a fejem a gyomrom.

#Segitseeteek
2018. júl. 19. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mert a pingvin bezáratta a sárga házakat, ő meg Ausztriába jár magán kezelésre. Így az összes beteg, aki a sárga házban lakot és befért a pszichiátriára/zártra az most ott lakik, maradék meg az utcán mászkál köztünk, és nyomorítja meg más emberek életét. Amúgy ha nem vagy ön és közveszélyes nem fognak bent.


Ismerek olyat, akit ér felvágás után, már az nap haza engedtek.


Háziorvos elküld vérvételre, majd kivizsgálásokra. Ha ezeken nem találnak semmit, utána küldenek pszichiáterhez, akihez ha államin mész, akkor 5 perc alatt felállít egy diagnózist, aztán ha nem az a bajod, akkor is az a bajod, és ír valami szar gyógyszert, amit még akkor is kell szedned, ha majdnem kiszédültél az útra, betompultál, vagy vezetésnél a reakció időd megnőtt és majdnem balesetet okoztál. Mert mondandója szerint "majd beáll". Lehet kocsival előbb állsz fejre, vagy szállsz bele valamibe, mint a gyógyszer "beálljon" ha egyáltalán használna.

2018. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy depresszió. Lehet csak pusztán kimerültség, vagy valamilyen esszenciális vitamin, zsír stb hiánya (pl magnézium)
2018. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

20/N vagyok

2018. júl. 20. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!