Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félrevezetett engem. Történt...

Félrevezetett engem. Történt hasonló eset veletek?

Figyelt kérdés

Máma elvesztettem a pénztárcámat. Tegnap voltam a nénikémnél felhívtam, hogy nincs-i ott, nem volt ott. Hívtam a benzinkútra, hogy nem találtak semmit. Feltettem a Facebookomra, hogy elvesztettem a pénztárcámat, ha valaki megtalálja akkor hívjon fel, oda írtam a tl.számomat is. Közben otthon fotel alatt találtuk meg. Aztán hív egy szám. Felveszem, és hogy megtalálta a pénztárcámat. Mondom nekem már megvan a pénztárca, hogy a főterén vár engem.


Természetesen nem mentem el magam a főtérre. Apummal mentem, aztán azt mondja, hogy a szomszéd faluba a főtérre menyjünk. Elmegyünk oda is, és amikor oda érünk hívom a fickót és foglalt. Valaki hülyét csinált belőlem. A bejegyzést amit feltettem a fbre azonnal töröltem.


Egyik lány barátomnak oda adtam a tl.szamot, hogy hívja fel, hogy csenget de letette.



Történt veletek hasonló dolog? Nagyon megijedtem hogy ki ez a férfi és mit akar tőlem ha megvan a pénztárcám.


2018. júl. 24. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sima szivatás volt csak,bár mi értelme volt,nem tudom.
2018. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"Minek ment oda?"
2018. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
"Valaki hülyét csinált belőlem." Már nem azért, de ez tényleg csak akkor jutott el az agyadig, amikor senkit se találtál a fő téren és a csávó nem vette fel? Az nem zavart, hogy simán bekamuzza, hogy megtalálta a pénztárcádat? Mit vártál, mi fog történni?
2018. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha valaki olvassa a fb posztodat, akkor ott is tud neked írni, miért kellett nyilvános helyeken megadnod a telefonszámodat?
2018. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Vártam, hogy megmutassa a büdös pofáját. Ha már annyira nagy volt a szája hogy megtalálta a pénztárcámat
2018. júl. 24. 10:57
 6/22 A kérdező kommentje:
Hat miért, mert barom vagyok. Mert elkapott a roham hogy elvesztettem a pénztárcámat és hogy mi lesz tovabb
2018. júl. 24. 10:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Facebookot figyelik mindenféle beteg, mentális sérült alakok, szélhámosok, bűnözők, lakásbetörők stb.

Az is lehet, hogy elcsal valahová és betör a házadba, ha nincs otthon senki. Jobb esetben csak megtetszettél neki és ismerkedni akar. A találkozási helyen messziről megfigyel, ha nem egyedül mégy, akkor lelép. Rosszabb esetben elkap és akármi lehetett volna.

Engem soha nem érdekelt a Facebook, személyes információkat soha nem rakok fel. Kamufiókom is csak azért van, mert fórumozás közben előfordult, hogy másképp nem tudok megnézni valamit, vagy nem tudtam kommunikálni valakivel másképp.

2018. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
11:04: most nagyon megijedtem. Engem ilyen esetek nagyon letesznek és hamar depresszióba kerülök és elkap a pszihes roham ahol csak futkosok és találom a megfelelő helyet ahol tudok megnyugodni
2018. júl. 24. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem vezettek félre, szimplán csak szórakoztak egy ostoba marhával.
2018. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
11:15: De akkor is kellemetlenül érzem magam, hogy oda megyünk és senki sehol. Nem vagyok bunyos gyerek, nem tudnék senkit megverni, főleg magam nem.
2018. júl. 24. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!