Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is ennyire tönkretett...

Titeket is ennyire tönkretett az érettségi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék olyanok tapasztalatára,akik idén/néhány éve érettségiztek,hogyan élték ezt meg.

Fiatal,aktív,egészséges,életvidám lány vagyok. Idén érettségiztem. 1 hónapja lement az utolsó vizsgám,azóta sem tudta összeszedni magamat. A problémák már télen,a szalagavatóval kezdődtek. A helyzet azóta csak rosszabbodott. Egyre kevesebbet aludtam,egyre rosszabb lett a közérzetem,elment az életkedvem. Minden csak teher volt a vállamon. Érettségi után 3 nappal már kezdtem is a diákmunkát,azóta még szörnyebb állapotba kerültem. Nem tudom kialudni magamat,étvágyam nincs,több egészségügyi problémám volt vizsgaidőszak alatt,és azóta is. A munkahelyemen reggel 10-ig álmos vagyok,jön 1-1,5 óra normális állapot,majd 12 után már újra használhatatlan vagyok. Oda jutottunk,hogy ma gond nélkül bement az egyik bevásárlóközpontba egy saját márkás termékért,és kiderült,hogy rossz boltban vagyok,hisz Sparos cuccot szeretnék venni,ami fél kilóméterrel távolabb található.


2018. júl. 24. 14:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem sokat készültem érettségire, krónikus mandulagyulladással küszködök november óta, szóval eléggé fáradékony vagyok, meg le vagyok gyengülve, emiatt érettségi szünet alatt is inkább pihentem, írásbeliknél emelt szakmaira készültem csak tisztességesen, matekból kb 3-4 érettségit megcsináltam, töriből a fontosabb témák vázlatait elolvastam, és ennyi. Szakmai szóbelire egy éjszakát tanultam, a többiből 2x elolvastam minden tételt. Ennek ellenére meg vagyok elégedve az eredményekkel, és nemsokára az egészségemmel is meg leszek, már csak egy mandula műtét van hátra :)
2018. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!