Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszakülditek a pizzát, ha...

Visszakülditek a pizzát, ha nem ér ki időben? 3 órája és 10 perce rendeltem meg egy pizzát, amire azt mondták egy órán belül itt van.

Figyelt kérdés
Azóta 2* hívtam őket, az utolsó információ szerint fél órán belül itt kellett volna, hogy legyen, de már egy óra is eltelt azóta. Azért rendeltem, mert azt ígérték egy órán belül itt van és éhes vagyok, de ha tudom, hogy ennyire tetvek, inkább eszem mást. Felárban persze nem adják a pizzát, bármennyit is késnek.
2018. júl. 24. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ogen, visszaküldeném.
2018. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, hogy ha ennyit késtek vele, akkor inkább már ne is vigyék.
2018. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Több, mint 3 óra? Ha nem árazzák le súlyosan (vagy adják ingyen), akkor nem, nem veszem át. Nehogy már a jól megautóztatott, kihűlt pizzáért full árat fizessek, plusz jattoljak... Valószínűleg már rég felhívtam volna őket, hogy ne is hozzák, és rendeltem volna máshonnan.
2018. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

VISSZA!!!

Én már akkor vissza küldöm ha 30 percet késnek és ha langyos a pizza.

2018. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2018. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Adnék neki egy 500-ast és mehetne a dolgára, ha nem követelőzne rajtam még meg is ütném.
2018. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt nem tudtam, hogy vissza lehet küldeni. És ha nekik áll fejjebb? Milyen következményei lehetnek?
2018. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem küldeném vissza!
2018. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha megérkezik még ma egyáltalán, írj be a virtuális panaszkönyvbe. Szerintem a legszarabb a világon, amikor kiválasztasz egy pizzát, rá vagy hangolódva, várod-várod, aztán semmi. Az adrenalinszint meg az egekben, így még éhesebb az ember.

Én tuti panaszt tennék. Elfogadnám a pizzát, de nem fizetnék! Dokumentálva van, hányszor hívtad őket a rendeléstől számítva. Merjenek reklamálni! Elhinted Facebookon, kiírod a pizzázó nevét, fenyegesd meg őket. Náluk a hitelrontás sokkal rosszabb, mint az, hogy nem fizeted ki. Próbáljanak számon kérni.., hidd el, nem fognak. Attól függ, milyen bátor vagy. Ha ki is fizeted, egy fitying borravalót se adj még véletlenül se!

2018. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az az első eset, nem küldeném vissza de biztos hogy valami kompemzációt kérnék tőlük.Mondjuk hogy a következőt minimál áron szàmítsák akármilyet is válassz vagy ilyesmi.
2018. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!