Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire leszek kitűnve a...

Mennyire leszek kitűnve a közmunkaprogramban, mint 25 éves férfi, akinek van érettségije és felsőfokú angoltudása? Tudtommal ott csak alacsony iskolai végzettségű emberek vannak.

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, a polgármesternél már jártam, le se szart, és a gyári 3 műszak az emberi méltóság és szabadidő teljes megalázása, úgy gondolom. Arra jutottam, már csak ez maradt, ha pénzt szeretnék látni.
2018. júl. 28. 19:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%

Beszélsz hülyeségeket. Mi az, hogy a közmunkában nem szabják meg a műszakot, a gyárban meg igen? 8 óra a munkaidő itt is, ott is.

Okostóbi.

2018. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Éééésss... hova szeretnél innen tovább lépni? Szerinted mi mutat jobban a pedigrédben, a gyár, vagy a közmunka?
2018. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

A közmunka 8-tól 4-ig tart. 1 műszak.

Tulajdonképp egyikhez sem kell iskolai végzettség, tehát mindegy, melyik van az önéletrajzomban.

2018. júl. 28. 19:50
 14/37 anonim ***** válasza:
56%

Kinézni meg nem a papírjaid miatt fognak, hanem a lekezelő stílusod miatt.

Voltam közmunkás is. Volt egy nagyhangú kisebbségi csaj, épp csak betöltötte a 18-at. A többi roma kiutálta, áthelyezték egy másik városrészbe, na ott aztán megkapta a magáét: összefogtak a roma csajok, berugdosták az 5 méter mély árokba, és ráhúzták a száraz falevelet 3 méter vastagon. Nem is mert többet munkába állni. Mindezt a nagy hangja miatt. Kérdező, te is számíts valami ilyesmire, ha nem állítasz magadon.

2018. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, direkt leírtam, hogy nem lenézésből kérdeztem. Gondjaid vannak az értelmezéssel?
2018. júl. 28. 19:56
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ott érettségizettek is, sőt egyszer láttam a régi némettanáromat, mikor engem behívtak közmunkára, és ő is a behívottak közt volt. Felsőfokú angolja nincs akárkinek, de az érettségi manapság annyira nem ér semmit, hogy van, ahová csak érettségizett takarítókat keresnek az álláshirdetésben. Le se fogják tojni.
2018. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
39%
Azzal biztos népszerű leszel, hogy büdös a meló, míg a többiek közt biztos van pár, aki baromira szeretne már egy lehetőséget, hogy akár egy gyárba elmenjen. Majd fogsz még nyígni, mikor novemberben lefagyott ujjakkal kotrod az avart a parkban a réti indiánokkal, akkor majd jó lenne az a gyár.
2018. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

#16, köszönöm a válaszod. Megnyugtattál, hogy van bőven érettségizett is ott. A többi bunkót meg sajnálom, aki itt éli ki magát.


Utolsó, te kesztyűről hallottál már?

2018. júl. 28. 20:00
 19/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, gereblyéztél már novemberben? Akár kesztyűben, akár anélkül :)
2018. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld, decemberben még havat is lapátoltam.
2018. júl. 28. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!