Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire leszek kitűnve a...

Mennyire leszek kitűnve a közmunkaprogramban, mint 25 éves férfi, akinek van érettségije és felsőfokú angoltudása? Tudtommal ott csak alacsony iskolai végzettségű emberek vannak.

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, a polgármesternél már jártam, le se szart, és a gyári 3 műszak az emberi méltóság és szabadidő teljes megalázása, úgy gondolom. Arra jutottam, már csak ez maradt, ha pénzt szeretnék látni.
2018. júl. 28. 19:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
49%
Azta! Hihetetlen fickó vagy, még sokra viszed.
2018. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer volt egy ilyen palim, kiskirályt játszott. Mikor a létrán kellett volna felfele mászni, hogy majd egyszer jobb legyen az élet, akkor csak a szája járt, hogy őneki ne mondják meg, mit csináljon, meg mikor, blablabla. Minden melóban volt valami baj, itt ez van, ott meg amaz, itt ilyen hülyék, ott meg átvernek... mert mások egyből az irodájukhoz kapnak kulcsot, és alájuk teszik a szolgálati autót, nem? Úgy hajítottam ki, mint rühes macskát sz/rni, kell a nyavalyának az ilyen, aki egy kis kellemetlenséget nem visel el a jövőjéért... igazán ígéretes pár!
2018. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönjük az egyik párkapcsolatod történetét, amit nem kérdezett senki amúgy. Te is először hozzászólsz, minthogy olvasnál, ahogy látom.
2018. júl. 28. 20:13
 24/37 anonim ***** válasza:
56%

Végigolvastam, és azt nem tagadhatod, hogy nem felelt meg neked a gyári meló, mert idézem "megalázó".

A sztorim pont idevág, érted és érzed te is. Megértem, ha kemény, de az ilyenek, akik így gondolkodnak, selejtesek. Bocsika.

2018. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

A gyári munkákról a városban rémtörténeteket hallani. Akik dolgoztak már ott, azt mondják, hogy bármit, csak azt nem. Kiskirályok, semmilyen fizetés, semmibe nézés.


Én egy egyszerű kérdést tettem fel. Nem fognak kinézni, mert picivel több papírom van? Erre letámadott pár idióta, hogy én többnek képzelem magam. Eszeteknél vagytok? Nem hiszem többnek magam, csak érettségim van, az manapság semmi. Én sem vagyok annyira eleresztve.

2018. júl. 28. 20:20
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Egyik legelmaradottabb megye az országban, való igaz.

Magánéleti okok miatt pedig nem tudok elmenni Budapestre, vagy akár külföldre. De a megértésed köszönöm.

2018. júl. 28. 20:31
 27/37 anonim ***** válasza:
too bad
2018. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ha már annyira közmunkás akarsz lenni, akkor lenne egy kérdésem, azaz javaslatom is egyben: mi a fenéért kellene a többieknek kiteregetni, hogy neked milyen végzettséged van és milyen nyelvtudásod?! Hallgatsz róla, és már pont nem fognak lenézni, őőőő, akarom mondani kiközösíteni. Ennyire egyszerű.
2018. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
95%

Én voltam közmunkás, úgy hogy 2 egyetemi diplomám is van. Igaz, hogy irodán voltam (pontosabban a folyosón), de annyit mondhatok, nem számít, hogy ki vagy, mi a végzettséged. Ugyanúgy lenéznek. Legalább is én ezt tapasztaltam.

Korábban dolgoztam ott "rendes dolgozóként", rendes diplomás bérért, de mikor közmunkásként kerültem vissza, a volt kolléganőmre rá sem ismertem, úgy megváltozott, időnként szemétkedni is próbált velem, pedig korábban sokat segítettem neki számítógépes témában.

Nem szívesen emlékszem vissza erre az időre...

2018. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
12%
25 évesen közmunkára.. Neked egyszerűen büdös a meló. Ennyiről van szó. A közmunka nem megalázó?? 47-ezer nem megalázó? Meg szerinted melyik telepi indiánt fogja érdekelni, hogy neked felsőfokú angol tudásod van? Ha ezzel nagyzolsz 2 nap alatt kicsinálnak. Alacsonyabb végzettségű körökben nem bírják a nagyképűeket. Egy igazi ász lehetsz, aki még "sokra" viszi majd az életben. ;)
2018. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!