Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire leszek kitűnve a...

Mennyire leszek kitűnve a közmunkaprogramban, mint 25 éves férfi, akinek van érettségije és felsőfokú angoltudása? Tudtommal ott csak alacsony iskolai végzettségű emberek vannak.

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, a polgármesternél már jártam, le se szart, és a gyári 3 műszak az emberi méltóság és szabadidő teljes megalázása, úgy gondolom. Arra jutottam, már csak ez maradt, ha pénzt szeretnék látni.
2018. júl. 28. 19:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe hirtelen, hogy esetleg fordítással nem próbálkoznál meg? Sokkalta több lehetőség van benne, mint a közmunkában, otthonról végezhető és nem kellene így a közmunkásokkal konfrontálódni.
2018. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
#30, egymás utáni mondatokban cáfoltad meg magad. Hogy lenne büdös a munka, ha a közmunkát fontolgatom? Illetve nem én dicsekednék vele, de a magyar munkahelyeket ismerve, könnyen szárnyra kap a pletyka.
2018. júl. 29. 20:49
 33/37 A kérdező kommentje:
#31, köszönöm az értelmes és nem kötözködő hozzászólásod. Csináltam rengeteg filmhez magyar feliratot, de azokkal úgy van mindenki, hogy elvárják, hogy legyen, de fizetni nem szeretnének érte. Nem tudom, milyen fordításra gondoltál, amiért fizetnek is.
2018. júl. 29. 20:51
 34/37 anonim ***** válasza:
Voltam közmunkás diplomával, a kutyát nem érdekelte a végzettségem, sem a korábbi munkatapasztalatom.
2018. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
26%
A kalózfelirat nem fordítás, az csak hobbi. A legtöbb különben hemzseg a kapitális helyesírási hibáktól. Tudom, a te munkáid nem. Még mindig a nagyképűség süt a szövegedből amúgy.
2018. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én már voltam diplomával közmunkás, olyanok között akiknek max egy érettségije van. Engem brutál megaláztak. Mesziről kerüld a közmunkát!!!
2018. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Voltam közmunkás érettségivel, irodai szakmával, önkormányzaton dolgoztam, közfoglalkoztatási ügyintézőként. Ki voltam nézve. Nem a közmunkások néztek ki, hanem akik rendesen állásban dolgoztak, mert én csak egy tanulatlan senki vagyok, holott a felettesemnek nemhogy diplomája, de érettségije se volt, csak egy lakatos szakmája...
2018. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!