Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszaállni a...

Hogyan tudnék visszaállni a normális kerékvágásba? Teljesen felborultak a napjaim.

Figyelt kérdés

Szünet van, nem megyek szó szerint sehova, és emiatt a rendszer már nincs meg az életemben. Leghamarabb olyan 3 körül alszok, délután 2 körül kelek. De volt már olyan is, hogy 5-kor feküdtem, délután 4.30-kor keltem. Azt azért hozzá kell tennem, hogy az iskola utolsó 2 hetében már minden nap 1.30 körül feküdtem le, szóval hirtelen nem este 9-re akarok visszaállni.

Illetve a másik dolog, hogy egy keveset dolgoztam, 6-kor keltem, szörnyen nehéz volt a munka, szörnyen elfáradtam, és mégis minden nap 1 után feküdtem le. Nagyon meglepődtem, mert ott kettő másik lány beszélgetett arról, hogy ők este 10-kor fekszenek. Azt hittem, rosszul hallok. Utoljára 3.-os koromban feküdtem 10-kor.

A probléma azzal van, hogy minden egyes áldott nap elhatározom, hogy oké, akkor ma éjfél körül lefekszek, de valahogy mindig elb@ szom az időt. Nem tudom hogyan, egyszer még 9 óra van, leülök egy kicsit laptop-ozni, és mire észbe kapok máris 2 múlt. Nem emlékszem 2018-ból olyan napra, hogy éjfél előtt egyáltalán ágyba kerültem volna.


Kérlek, segítsetek! Tanácstalan vagyok.


2018. aug. 1. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki azt, hogy reggel 6-ra állítod az ébresztőt, mindegy, hogy mikor fekszel le. Aztán kelj fel 6-kor, estére valószínűleg fáradtabb leszel, hamarabb is elalszol. Hétköznap szoktasd magad ehhez, hétvégén meg mondjuk 9-ig aludj.
2018. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azért kommentelek, hogy tudjam követni a válaszokat.:D


(Egyébként én hiába állítok be ébresztőt, felkelek, kikapcsolom, és visszafekszek aludni anélkül, hogy tudatában lennék. Aztán felébredek ilyen délután 3kor és nézek, hogy basszus pedig tegnap este ébresztőt állítottam be..)

2018. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A késő estig tartó képernyő nézés fényétől nem termelődik Melatonin ami a jó alvásért lenne felelős. Az lenne egy megoldás ha 21 óra kürül abbahagynál minden képernyő nézést, tehát a TV-t is és sötétben lennél. Majd reggel kelve lehetne internetezni.
2018. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már annyira beékelődött a napomba, hogy az esti program az a laptop-ozás, telefonozás, hogy anélkül már szinte aludni se tudok. Kifejezetten az előtt teszem le, hogy lehunynám a szemeim. Tv viszont már nagyon rég óta nem néztem, nincs is a szobámban, és nem is szeretek tv-zni.
2018. aug. 1. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!