Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan állitsam vissza az...

Hogyan állitsam vissza az életem normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok teljesen elkeseredett..Nagyon gyerekesnek és éretlennek érzem magam koromhoz képest, nem tudok kortársaimhoz illően szocializálodni, barátkozni..Sajnos az egészet én okoztam, de bárcsak tudnám hogyan állitsam az egészet helyére. Tulságosan sokat foglalkoztam életem egy fontos de korantsem a legjelentosebb részével amiben eltérek a többségtől és nagyon irigy lettem a többiekre, emiatt folyton ez jár a fejembe és rengeteg indulat van bennem, hihetetlenul belelovaltam magam es tul sokat gondolkoztam rajta, elveszitve barataim es a fejem is veluk egyutt.. nagyon próbàlok tenni ellene, de érzem, hogy megőrülök..tisztában vagyok vele, hogy hosszú folyamat a "gyógyulás" de amíg eredménye lesz hogyan bírom ki? :( (próbàlom lekotni magam munkaval, tanulassal, sportolni is neki akarok fogni hogy ne legyek görcsös) légyszi valaki valami megnyugtatót irjon
2017. szept. 10. 18:33
 1/1 anonim válasza:

Nah ha jól értem attól érzed magad kellemetlenül a legjobban hogy elvesztetted a barátaidat. hidd el akkor nem is voltak igazi barátok.

és legtöbbször a kor előre haladtával a barátság 98%-a véget ér. Ezt most nem fejteném ki... Ezért csak marad egy két haver akivel lehet hülyülni bulizni de ezek ha nem figyelsz siman rámennek a csajodra stb. és a barátok nagy része se bírja ki ha van rá lehetösége. Ilyen az élet... Ezért csináld azt ami neked jó vagy jól esik, az edzés jó dolog nagyon és marad a haverság félszemmel mindig figyelve.

2017. szept. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!