Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vagy most boldogtalan?

Mennyire vagy most boldogtalan?

Figyelt kérdés
Mi az oka ?
2018. aug. 2. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Mindenem megvan, majdnem. Rengeteg lehetőséget ad nekem az életem, szinte folyamatosan újakat, kapcsolatokat, barátokat. Rengeteget utazok, jól érzem magam. Megyek fesztiválozni is, kinn voltam két hetet külföldön. Mégis van sokszor olyan lelki vissza esésem, ami miatt sose érzem magam teljesen boldognak. A családi kapcsolatom mindenkivel nagyon rossz, sajnos a testvérem tönkretette a szüleimet, ezáltal engem is. Ezek ellenére annyi mindenért hálás lehetek, mert nagyon sok megadatik, sose unatkozok, mindig megyek, és kihasználok minden boldogság forrást, rengeteg barát és ember vesz körül.

Mégis némiképpen boldogtalannak érzem magam... Tudod,minden embernek van olyan része, amitől sose lehet teljesen boldog. Én sokszor gondolok ezekre, az irtó jó dolgok mellett is, főleg ha egyedül vagyok.

És sajnos ez elég egyfajta lelki boldogtalanságnak:)

2018. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb. egy évtizede nagyon labilis lelkiállapotú vagyok, van, hogy fél évig is akár annyira borzasztóan szomorú és kiábrándult vagyok, és olyan sötéten látok mindent, hogy az majdnem elvisehetetlen. Szerencsére most 2 hónapja nagyjából elég stabilnak érzem magam, szóval azt nem mondanám alapvetően, hogy boldogtalan vagyok, de eléggé ugy érzem, stagnál az életem, és nem sok minden lelkesít. Főként a személyiségemből, a depressziómból fakad, abból, hogy nem igen vannak mély emberi kapcsolataim. Amit tanulok/dolgozok, azt viszont rendkívül szeretem, az egyetlen, ami igazán motiválni tud. Ilyenkor a köztes időben mindig nagy terveim vannak, hogy majd megváltoztatom a helyzetem, szerzek barátokat,stb... Sosem jön be.
2018. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%-ban. Mindenem megvan, semmiben sem nélkülözök, jó a kapcsolatom a családtagjaimmal, vannak klassz barátaim, mindenki szeret. Viszont szar az egészségem, vagyis nincs is egészségem, több probléma is van egyszerre, és ez szomorúvá tesz.
2018. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit. Az, hogy magányosnak érzem magam.
2018. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon. De már hozzászoktam. Az egész életem így telik.
2018. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Picit: valami el fog kezdődni az életemben, amitől félek, hogy nem megfelelő lesz a vége, de valahol mégis azt érzem, hogy ez most jó lesz. SZóval boldog boldogtalan vagyok jelenleg.
2018. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit, nincs egy igaz barátom sem, állandóan csak ki használnak.
2018. aug. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!