Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás! Miért...

Közvéleménykutatás! Miért változott meg ennyire a norma és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szinte meg sem lepõdök, ha valamelyik osztálytársam beközli, hogy õ már nem szűz és "már" 3 hónapja jár a fiújával. Mióta lett divat az utcán a füttyögés és a szexuális célzatú megjegyzések?

Mi ezekrõl a témákról a véleményetek? Fontos lenne az egyik témakifejtõs esszémbe! :)


2018. aug. 6. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

" Mióta lett divat az utcán a füttyögés és a szexuális célzatú megjegyzések?"

Én a 80-as években voltam tinédzser, fiatal lány. Már akkor is fütyültek, szextémájú szövegeket lihegtek, tették a megjegyzéseket a lányokra. Csak akkor nem volt internet vagy gyakori kérdések, hogy kiírjunk egy kérdést erről. Akkor egy bátrabb lány simán visszaszólt a degeneráltaknak, hogy fogja be, vagy ha ne adj isten fogdosott, akkor jól pofán csaptuk.. Olyan 17 éves lehettem amikor egy pasas elállta az utamat, nyomta a szöveget, én megvédtem magam, igaz akkor senki sem bámulta végig, vagy fordította el a fejét, hanem másoktól is kapott az illető.. Keresztanyám amikor meghallotta kiakadt, és azt mondta: "hát még mindig csinálják? 60-as években is ez volt"

Talán most azért merik megint, mert mindenki "birka" és senki nem segít a másikon.

2018. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem változott meg a norma. 10 éve ugyanez volt. 100 éve meg 15 évesen már házasodtak a lányok. Az építőmunkások már akkor is füttyögtek. Ugyanúgy voltak ribis csajok 10-20-30 éve is, akik már 14 évesen hetente meglovagoltak egy farkat, és olyanok akik 23 évesen is szüzek, mint ma. Ez a folyamatos hiszti a "régen minden jobb/erkölcsösebb volt" dumája már Arisztotelésznek és Szókratésznek is volt, időszámitásunk előttről. Uncsi.
2018. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem megváltani akarom a világot, hé!

Csak kérdeztem.

2018. aug. 7. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!