Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj-e ha futok a pènz után?

Baj-e ha futok a pènz után?

Figyelt kérdés

Átlagos családban èlek igazából mindenem meg van amit akarok de èn mèg is csak keresem a lehetősègeket hogy hogyan tudnék több pénzt keresni/hogyan lehetne minél több hogy ne a szüleimet terheljem vele ha meg szeretnèk venni magamnak egy dràgabb dolgot. Anya szerint nagyon pènzközpontù vagyok szerinte ez nem olyan jó dolog. Szerintetek ez mekkora baj? (Ha egyaltalan tényleg az e)

17



2018. aug. 7. 19:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én családomban a pénzt olyan dolognak tartják, aminek köze van a gonoszhoz. Nem voltunk szegények sohasem, de ha valakinek sok pénze van, az biztos valami rosszban sántikál. Mérnökinformatikusként végeztem és 2-3 év után azon kaptam magam, hogy Jézusom, miért fizetnek ezért ennyit? Esküszöm szoktatnom kellett magam a gondolathoz, hogy a pénz az bizony egy jò dolog.
2018. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!