Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha minden 2. nap futok 20...

Ha minden 2. nap futok 20 percet és minden nap nagyjából fél órát edzek popsira annak mennyi idő után lesz valami látszata/eredménye?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

legyen fél óra a kezdő kocogó idő.

meg is állhatsz közben fél-1 percre ha nem bírod,de minimum fél órát csináld.

ha pedig hatékonyan edzel "popsira" akkor arra nem tudnál minden nap edzeni,mert mozdulni nem tudnál az izomláztól.

a másik hogy pihenő napon fejlődik,regenerálódik a megedzett izom nálad ez is kimaradna.

terhelés ellenállás progresszió nélkül lehet minden nap edzeni ugyanarra,de annak meg nem lesz eredménye,legfeljebb aerob edzés szinten.

2018. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ a kiindulási helyzettől, van, akinek ez a kis futás semmit nem változtat már, akkor sem, ha eddig nem futott.


A fenékedzésre én is csak azt mondhatom, hogy rendes edzés kéne, pihenéssel. Esetleg hasat kivéve (bár lehet, hogy annak sincs értelme) semmit nem terhelünk le mindennap, szerencsétlen izmoknak regenerálódniuk is kell valamikor.

2018. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem :( akkor tudnátok segíteni, hogy mégis mit kéne csinálnom vagy van-e erre esetleg valami alkalmazás ami mutatja, hogy mit kell csinálni az adott napokon, mert én letöltöttem egyet, de az után nem érzek semmit szóval szerintem az kevés :/.
2018. máj. 29. 23:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy kezdtem, hogy fél órát futottam, de az egyszerűen túl sok volt utána felkelni nem tudtam meg azért elég gyenge a szivem tegnap is miután futottam meg megcsináltam a gyakorlatokat nagyon elkezdett szúrni úgyhogy nem merek többet egyenlőre a 20 percnél bevállalni :(.
2018. máj. 29. 23:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy azért érzem a fenekemben rendesen az izomlázat, nyilván nem annyira, hogy ne tudjak mozogni, de azért jól érezhető ez most akkor is rossz?
2018. máj. 29. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!