Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket?...

Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 19:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
Ez jusson eszedbe, amikor idős vagy, és bármit megtennél, hogy két jó szót szoljanak hozzád az unokáid, ami más korodbeli embereknek meg fog adatni.
2018. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
18%
Biztos nem csak te vagy így ezzel. De ha ránézel egy babára és gyűlöletet érzel, az a gáz. Veked van a gáz. Én mondjuk sajnállak, nem lehet könnyű ilyen embernek lenni. Peace
2018. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

ha nincs gyereked akkor nem gáz.

én is rühellem őket.

2018. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Gyűlölni az ellenségeinket szoktuk. Azt akinek a halálát kívánjuk. . Ellenben a gyerekeket sokan nem szeretik, csak nem szokás bevallani.
2018. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
1%
Igen, gaz. Vagyis inkabb undorito...
2018. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Undorító... Miért is? Kívántam a halálukat,vagy valami? Mondjuk az őszinteség mindig baj. Az igazság fáj.(nekem is szokott mily meglepő nekem sincs mindig igazam. :))
2018. aug. 10. 20:03
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

"Ez jusson eszedbe, amikor idős vagy, és bármit megtennél, hogy két jó szót szoljanak hozzád az unokáid, ami más korodbeli embereknek meg fog adatni."


Nem ártana, ha kicsit utána néznél, hogy hány szülö/nagyszülö él távolt a gyerekeitöl/unokáitól, és akkor észrevennéd, hogy a többségnek idös korában nincsenek a közleben gyerekek/unokák.

Ugyanis ma jóformán nem fordul elö, hogy a közelben kapnának munkát, emiatt messzebb élnek, és még jó, ha csak az országon belül, és nem sokszáz vagy több ezer km-re, külföldön.

Nekem négy gyerekem van, egy 100 km-re lakik, kettö kb 300-ra, egy meg 4000-re - szerinted melyik tud velem lenni, ha unatkoznék? Elárulom, egyik sem, mert nincs rá lehetöségük! Idöröl idöre beszélünk telefonon, de más ismerösökkel, barátokkal is ugyanannyit. (Más kérdés, hogy nem tölük várom, hogy szórakoztassanak, egyedül is el tudom foglalni magam.)

2018. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés: ugye a kutya év 7 embereivel egyenlő. Egy egyéves kutyának ha azt mondod hagy abba akkor abba hagyja. Egy 7 éves gyerek nem biztos. :)
2018. aug. 10. 20:05
 9/31 anonim ***** válasza:
Kutyáknál az első év ugyanúgy egy év, csak a másodiktól van ez a hetes szabály...
2018. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy nevelés kérdése. A kutyák se mind fogadnak szót, a gyerekek között is van ilyen. Foglalkozni kell velük, de nem túlkényeztetni. Ennyi a titok nyitja.

Az egy éves kutya az esetek nagy részében még behugyozik a szobába.

2018. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!