Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket? Csak én vagyok így ezzel?

2018. aug. 10. 19:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Ez jusson eszedbe, amikor idős vagy, és bármit megtennél, hogy két jó szót szoljanak hozzád az unokáid, ami más korodbeli embereknek meg fog adatni.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/31Időpont 2018. aug. 10. 19:52 Privát üzenet
Biztos nem csak te vagy így ezzel. De ha ránézel egy babára és gyűlöletet érzel, az a gáz. Veked van a gáz. Én mondjuk sajnállak, nem lehet könnyű ilyen embernek lenni. Peace

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/31Időpont 2018. aug. 10. 19:54 Privát üzenet

ha nincs gyereked akkor nem gáz.

én is rühellem őket.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/31Időpont 2018. aug. 10. 19:54 Privát üzenet
Gyűlölni az ellenségeinket szoktuk. Azt akinek a halálát kívánjuk. . Ellenben a gyerekeket sokan nem szeretik, csak nem szokás bevallani.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/31Időpont 2018. aug. 10. 19:58 Privát üzenet
Igen, gaz. Vagyis inkabb undorito...

A válasz 4%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/31Időpont 2018. aug. 10. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Undorító... Miért is? Kívántam a halálukat,vagy valami? Mondjuk az őszinteség mindig baj. Az igazság fáj.(nekem is szokott mily meglepő nekem sincs mindig igazam. :))

# 6/31Időpont 2018. aug. 10. 20:03 Privát üzenet

"Ez jusson eszedbe, amikor idős vagy, és bármit megtennél, hogy két jó szót szoljanak hozzád az unokáid, ami más korodbeli embereknek meg fog adatni."

Nem ártana, ha kicsit utána néznél, hogy hány szülö/nagyszülö él távolt a gyerekeitöl/unokáitól, és akkor észrevennéd, hogy a többségnek idös korában nincsenek a közleben gyerekek/unokák.

Ugyanis ma jóformán nem fordul elö, hogy a közelben kapnának munkát, emiatt messzebb élnek, és még jó, ha csak az országon belül, és nem sokszáz vagy több ezer km-re, külföldön.

Nekem négy gyerekem van, egy 100 km-re lakik, kettö kb 300-ra, egy meg 4000-re - szerinted melyik tud velem lenni, ha unatkoznék? Elárulom, egyik sem, mert nincs rá lehetöségük! Idöröl idöre beszélünk telefonon, de más ismerösökkel, barátokkal is ugyanannyit. (Más kérdés, hogy nem tölük várom, hogy szórakoztassanak, egyedül is el tudom foglalni magam.)

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/31Időpont 2018. aug. 10. 20:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés: ugye a kutya év 7 embereivel egyenlő. Egy egyéves kutyának ha azt mondod hagy abba akkor abba hagyja. Egy 7 éves gyerek nem biztos. :)

# 8/31Időpont 2018. aug. 10. 20:05 Privát üzenet
Kutyáknál az első év ugyanúgy egy év, csak a másodiktól van ez a hetes szabály...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/31Időpont 2018. aug. 10. 20:12 Privát üzenet

Amúgy nevelés kérdése. A kutyák se mind fogadnak szót, a gyerekek között is van ilyen. Foglalkozni kell velük, de nem túlkényeztetni. Ennyi a titok nyitja.

Az egy éves kutya az esetek nagy részében még behugyozik a szobába.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/31Időpont 2018. aug. 10. 20:15 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért olyan fontos egy nőnek párkapcsolatban, hogy párjának gyerekeket szüljön, ha ez számra számos hátránnyal jár?
Mi lehet annak az oka, ha valaki egyáltalán nem akar társat és gyerekeket?
Miért olyan nagy probléma, hogy a szülők igyekeznek a felsőoktatás felé terelni a gyerekeket?
Ez miatt elvehetik a gyerekeket?
Nálunk van olyan lehetoség mint amerikában az a tv sorozat mutatta h elviszik a gyerekeket és megnevelik?
Gyűlölöm az egész családomat. El akarok szökni. Hova menjek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!