Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket?...

Gáz, ha gyűlölöm a gyerekeket? Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 19:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, csupán arra próbáltam felhívni a figyelmedet, hogy a gyűlölet azt jelenti hogy meg tudnád ölni a másikat. Ha valóban igy érzel a gyerekekkel kapcsolatban, , az gáz. Ha simán csak nem szereted őket, akkor azzal sokan vannak igy, csak nem szokás hangoztatni. Azzal nincs mit tenni. Sokakat idegesítenek a gyerekek.
2018. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

11. leírtad ahogy gondolom. :) nyilván nem ölném meg őket ,de nem az én világom a gyerek....


12es 30/f :)

2018. aug. 10. 20:28
 14/31 anonim ***** válasza:
32%

Hány 7 éves gyerek tépett már szét embereket, marta szét az arcukat, torkukat, drága kérdező?

A gyűlölet egyébként tényleg erős érzelem, én még azok iránt se vagyok képes rá, akik ártottak nekem. Komoly pszichés problémára utal, ha te ezt érzed emberek egész csoportja iránt, nem hiszem, hogy túl sokan lennének így ezzel.

2018. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szeretem őket. Nem is lesz :D
2018. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

20:32 ...


Naiv vagy az a baj. De inkább ostoba. 2 példa. Képzeld a gyerek is lehet gyilkos ,nem csak a kutya. :) Nem is kell messzire menni. Idős, Hitler jugend.mond valamit az utóbbi? Nem csodálom ha nem.... :) Ne gyere a neveléssel,mert minden annak a kerdese. Gyerek,kutya esetében is. De ez is azt bizonyítja , hogy egy szemmel sem kulonbek. :)

2018. aug. 10. 20:37
 17/31 A kérdező kommentje:
*ISIS
2018. aug. 10. 20:38
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

Én nem azt mondanám, hogy gyűlölöm őket, de nem szeretem a gyerekeket. Szerintem ez addig nem baj, amíg nincs gyereked, nem dolgozol gyerekekkel, de gondolom ez nem fog megtörténni.

Én úgy vagyok, hogy nem értem, miért olvadoznak az emberek, hogy “de cuki”, ha meglátnak egyet az utcán, mivel én sosem csinálom ezt. Néha kifejezetten idegesítenek. Kistesót sem akartam soha. Gyereket sem akarok majd. Óvónőként vagy bébiszitterként nem bírnám ki, megőrülnék.

2018. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

"Naiv vagy az a baj. De inkább ostoba. 2 példa. Képzeld a gyerek is lehet gyilkos ,nem csak a kutya. :) Nem is kell messzire menni. Idős, Hitler jugend.mond valamit az utóbbi? Nem csodálom ha nem.... :) Ne gyere a neveléssel,mert minden annak a kerdese. Gyerek,kutya esetében is. De ez is azt bizonyítja , hogy egy szemmel sem kulonbek. :)"


Hoztál egy hülye példát a kutyával, hogy megindokold a pszichopátiádat, ezt megcáfoltam, erre nekiállsz sértődötten, bután személyeskedni, és olyasmire hivatkozni, ami nálunk nem jellemző.:D Kutyák viszont itthon is rendszeresen támadnak emberekre - milyen meglepő, ennek is van köze amúgy a neveléshez, még ha te nem is hallottál erről. Szánalmas vagy.

2018. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz, én sem kedvelem őket.
2018. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!