Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csesztetek már el...

Hogyan csesztetek már el ajándékot?

Figyelt kérdés

Én bevallom, nem nagyon ismertem az illetőt (inkább nagyon nem), mégis olyat tett értem, amit muszáj volt valamivel meghálálnom. Kínomban egy üveg borra esett a választásom, szenvedtem is eleget, mert én nem iszok, azt sem tudom, mi a jó bor, neki meg kb. a legjobbat akartam :D

Na, sikerült kiválasztani, odaadom neki, erre kiderül, hogy nem iszik....

Számára nem volt kellemetlen, csak röhögött, azt mondta, hogy elég gyakran előfordul, de én mégis gyatrán éreztem magam, ciki is volt, de főleg mert tulajdonképpen így nem is adtam neki semmit.


Légyszi, mondjátok, hogy nektek is voltak már melléfogásaitok! Ha esetleg még vicces is a sztori, annál jobb!


2018. aug. 11. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szándék a lényeg:D


Ajándéknál mivel túlalapos vagyok nekem nem volt még ilyenem, mert csak biztosra megyek, és képes vagyok hónapokig figyelni az adott embert, hogy tuti nyerő legyen:D

Nálam lőttek már mellé-szintén borral, meg pezsgővel, de mivel nem iszom...

2018. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nem tudom volt-e melléfogásom, de laktózérzékenyként már elég sokszor kaptam mondjuk milkát. Ilyenkor valakinek mindig odaadom.
2018. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Részemről maradt az elgondolás, hogy csak az lehet igazi ajándék ami én készítek. Ami felnőttként csak akkor gáz, ha nem értesz semmihez és nincs kézügyességed se, mint ahogy én is vagyok ezzel. Úgyhogy sok béna ajándékot készítettem, mire felfogtam, hogy csoki, kávé, tusfürdő. Személytelen, unalmas, de nagyon praktikus. Akiket szeretek, azok most is kétféleképpen szoktak járni. Vagy nem kapnak semmit, vagy támad valami rettentő egyedi ötletem...

Különben meg a borral nincs gond, tovább lehet ajándékozni. Mint a szilveszteri pezsgőket, karácsonyi mécsest, húsvéti pálinkát, szülinapi kozmetikumokat, névnapi bonbont, és a mindenféleízű gyümölcsteákat.

2018. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ajándékot kap valaki, szerintem nem illik minősíteni, szóval az ismerősödnek nem kellett volna megjegyeznie a borra, hogy ő nem iszik, mert tudhatná, hogy ez neked kellemetlen, hiszen meg akartál hálálni valamit. Ha az ajándék illendő, pl minőségi alkohol, bonbon, virág stb, akkor megköszönjük további komment nélkül akkor is, ha ez lesz a tizedik bomtatlan darab otthon. Pláne ha alig ismeritek egymást.
2018. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!