Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Begyulladt köldök pirszingről...

Begyulladt köldök pirszingről lenne szó, vagy rosszabb? Hogyan tudom kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sürgős válaszokat szeretnék kérni a piercingemmel kapcsokatosan (köldök). (Persze h nem javul mindenképpen felkeresem a pirszingesemet illetve egy orvost is ha rosszabbodik) de előtte megpróbálnám magam megoldani. Érdeklődék hogy volt e valakinek hasonló tapasztalata. És előre szeretném kérni hogy segítő válaszokat kapjak. Már több mint 5 hónapja van pirszingem és már be is gyógyult.Eddig nem volt bajom vele. 2x kellett szúratnom (előzőleg az én hibám miatt kellett kiszednem) az történt, hogy kutyákkal dolgozom, akik mindig ugrálnak és koszosak. Innen gondolom azt, hogy begyulladt köldökről lenne szó. De ezt csak gyanítom. Valamelyik nap figyeltem fel rá hogy a felső részénél mintha valami kis bőr darabka lenne. Azt gondoltam hogy vadhús. Nem bántottam és nem gyúltam hozzá.Alkohollal és betadinnal kezeltem, azonban mára az alsó lyuknál keletkezet ugyan ez a próbléma. De ez vizes kis buborék félének tünt (mint egy hólyag) Kivettem az ékszert hogy jobban meg tudjam takarítani a helyét, de már nem tudtam visszatenni egyszerűen. Az a valami, ami kijött ( remélem csak geny volt,de a betadintól nem láttam hogy folyt volna ki valami ) átszúródott,"kipukkadt"ezután pedig nagyon nehezen tudtam beletenni az ékszert. Azonban most nagyon ézékeny. Különösképpen nem fáj csak ha görnyedek illetve kihúzom magam ( mint amikor szúrattam ) és az ékszer környéken pedig az a kis vizesbőr darabka van amit véletlen átszúrtam, De nem merek hozzányulni/piszkálni nehogy rosszabb legyen. Mit tehetnék vele? Továbbra is alkohollal és betadinnal kezelem.

2018. aug. 14. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkepp szedd ki. Erzekeny vagy arra az anyagra. Kizarolag titant tegyel be legkozelebb.


Eloszor uresbe meg kell varnid,amig meggyogyul. Eleg sulyos stadiumu a gyulladas. Muszaj eltavolitanid a mostani pc-t. Valszeg nem titan. Soha nem fog meggyogyulni,ha nem tavolitod el,mert erzekeny vagy arra az anyagra.


Nekem is van es titan. Sose gyulladt be.

N

2018. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!