Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van pénzem rá és nem kell...

Ha van pénzem rá és nem kell a diploma csak a tudás akkor szerinted tanulhatok úgy, hogy fizetek a világ legjobb egyetemein és különórákat adnak a nekem érdekes témákból szakemberek?

Figyelt kérdés

Megoldható lenne?

Az a helyzet, hogy mindig két szakterület között vannak ötleteim és sikereim.

Diplomára semmi szükségem, kutatni szeretnék a saját csapatommal.

Véleményetek?


2018. aug. 15. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
El lehet szegényedni, legalább egy alapszakos diplomát mindenképpen beszereznék akármilyen sok pénze van a családnak. Szerintem nem túl reálisak a kutatásról alkotott elképzeléseid. Kutatóként mindenhova kell egy Phd és ez nem szeretem, nem szeretem kérdése. Van a tananyagnak érdekes és kevésbé érdekes része mindegyiket meg kell tanulni. Ahhoz, hogy különböző tudományterületekhez értsd meg kell ismerni a szakszavakat és az alapozás sem kellemes (pl analízist tanulni). Szóval én őszintén nem értem, hogy hogyan szeretnéd az általad leírtakat megvalósítani. Van arra esély, hogy járható az az út, amit te írsz, de nem nagyon látom hogyan szeretnéd kivitelezni a dolgot. Vagy én vagyok nagyon félreinformálva, vagy te. Végülis mindenki hibázhat, lehetnek téves infói. Az egyetemi órákra meg tényleg bárki beülhet.
2018. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!