Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Való nekem -...

Mit gondoltok? Való nekem - megátalkodott hibakeresőnek - az IT vmelyik ága? Kéne még vmi hasznos hobbi.

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2018. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért egy kicsit kifejthetnéd...
2018. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz „megátalkodott hibakereső” alatt?
2018. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hátőő' hogyan is mondjam..

kezembe adsz egy eszközt, használom egy kicsit és utána rövidesen ki tudom listázni neked, hogy mivel lehetne gyorsabbá, kényelmesebbé, olcsóbbá......tenni


ugyanez vonatkozik egy applikációra, programra, weboldalra, ahogy említettem eszköz, gép, rendszer, gyártási folyamat, HR, anyám kínja..


persze, tudom, nagyképű vagyok, talán ami hátrányom, hogy szoktak lenni még saját ötleteim is..

2018. aug. 19. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A jó analitikus képesség nagy előny, és mivel jó tesztelőkre mindig nagy a kereslet, hajrá, ha van hozzá kedved! Ha pedig ötleteid vannak („proaktív vagy”), azzal újabb kapuk nyílhatnak meg előtted.
2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!