Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne velünk ha megsemmisül...

Mi lenne velünk ha megsemmisülne a Föld?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már az életből semmi értelme, a gyerekkorom is rossz volt, 1 barátom se volt, gyorsan eltelt. Most itt vagyok 22 évesen nem látom értelmét hogy minek éljek, mit csináljak. Értelmetlennek érzem az életet. Azt se bánnám ha megsemmisülne a Föld másoknak minek legyen jó gyerekkoruk meg normális életük ha nekem szörnyű életem van/volt/lesz. Iszonyú igazságtalan az egész. Van aki fiatalon meghal betegségben 20 évesen, más meg él boldogan 80 évig.

2018. aug. 25. 16:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nos, ha megsemmisülne a Föld, kihalna az emberiség. A továbbiakban fölösleges gondolkodni, mert nincs másik, életre alkalmas bolygó a közelünkben.

Csillagászati léptekben a civilizációnk kb. 1 másodperc, vagy még annyi se.

2018. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1

Nekem pont az lenne jó. A fent leírt okok miatt.

2018. aug. 25. 16:38
 3/27 anonim válasza:
73%
Ez nem kérdés.Csak önsajnálattal teletûzdelt panaszkodás.Na akkor,fussál neki újra.Hátha tudunk rá válaszolni.
2018. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál javítani az életviteleden?
2018. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Elmondhatatlanul önző vagy.

Ha problémáid vannak, akkor old meg őket, vagy szenvedj egyedül, de a hozzád hasonlóak szeretik lehúzni a másikat is a saját nyomorukba, és örömüket lelik abban, ha látják, hogy másnak sem jó.

Senkinek sem fenékig tejfel az élete, nem te vagy az egyetlen áldozat a világon.

2018. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4

Hogyan javíthatnék?

2018. aug. 25. 16:50
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Életképtelen görcs vagy.
2018. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Változtass a világ látásodon.

22 éves vagy, simán lehet belőled akárki.

Gondolj egy dologra, amit szeretnél. Egy munka, egy álom, akármi. Legyen ez az első.

2018. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj.. 22évesen még akkor is lehet bármi belőled ha eddig nagyon szar életed volt gondold át, valósítsd meg az álmaidat, változtass azon ami nem tetszik időd még rengeteg van ha egészséges vagy.Ha én lehetnék még egyszer ennyi idős...
2018. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
Ha 22évesen nem is tudod,hogy hogyan lehetne javítani az életeden és ennyire önző vagy akkor ne is haragudj de megérdemled,hogy itt tartasz.Az,hogy nem volt egy barátod sem az a te hibád is,biztosan találtál volna és most is találnám magadnak megfelelő barátitársaságot.Viszont ezek nem pottyanak csak úgy az ember ölébe,tenni kell értük.De amíg ilyen a világ nézeted ne is nagyon várd,hogy mindenki a barátod akar lenni.
2018. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!