Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne velünk ha megsemmisül...

Mi lenne velünk ha megsemmisülne a Föld?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már az életből semmi értelme, a gyerekkorom is rossz volt, 1 barátom se volt, gyorsan eltelt. Most itt vagyok 22 évesen nem látom értelmét hogy minek éljek, mit csináljak. Értelmetlennek érzem az életet. Azt se bánnám ha megsemmisülne a Föld másoknak minek legyen jó gyerekkoruk meg normális életük ha nekem szörnyű életem van/volt/lesz. Iszonyú igazságtalan az egész. Van aki fiatalon meghal betegségben 20 évesen, más meg él boldogan 80 évig.

2018. aug. 25. 16:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#9

Szerintem meg egy embernek a gyerekkora a legfontosabb. Azt sajnos csúnyán el lett rontva. Visszacsinálni ugye nem lehetséges, hiába akarnék most jobbá tenni semmi beleszólásom nincs. Igazából a felnőtt élet egy nagy semmi.

2018. aug. 25. 17:26
 12/27 anonim ***** válasza:
Aha, szóval akkor te is a "Ha az én tehenem meghalt, a szomszédé is vesszen" kategóriába tartozol. Rossz volt a gyerekkorod és ezért mindenkinek a vesztét kívánod? Hát már ne haragudj, de ha ennyire utálod az embereket, akkor meg is érdemled. Gondolkodj már, kivételek is léteznek. Ilyen hozzáállással én se nagyon akarnék a barátod lenni.. :/
2018. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%
Boldog lennék ha kipusztulna ez a fos bolygó velünk együtt.
2018. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Abban speciel igaza van a Kérdezőnek, hogy undorító, mi lett az emberi fajból "fejlődés" címszó alatt. Az ősközösségtől sikerült eljutnunk odáig, hogy ott taposnak, gázolnak át egymáson az emberek a saját önző céljaik miatt, ahol tudnak, és ilyen okos mondások is születtek: "Egy ember halála tragédia, kiirtani milliókat statisztika."
2018. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem is elment a gyerekkorom. Olyan szüleim voltak, akik miatt még iskolába menni is szorongtam, a barátságaim is kb a sulira korlátozódtak. Alig voltak élményeim, gimibe is csak 1 évet jártam, mert nem tudtam bemenni. Mégis most, h 18 lettem, nekiálltam változtatni, kértem szaksegítséget, és elmentem dolgozni, h tudjam fizetni. Nem sajnáltatom magam és nem akarok másoknak rosszat. Igen, a gyerekkorom eltűnt, de a felnőttkorom még itt van előttem, ahogy előtted is. Gondolj bele, felnőttként sokkal több mindent megtehetsz, mint gyerekként, kér emiatt bánkódni. Nekem a munkahely is sokkal élvezetesebb, mint a suli volt anno. Szedd össze magad, mert én vagyok az élő példa, hogy lehet változtatni, és nem kell beleragadni az áldozat szerepbe. :D
2018. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Azt mondd meg nekem, hogy ha ennyire utálod az életed, akkor minek élsz? Nem akarlak semmire buzdítani, de ha valaki örülne ha meghalna az miért nem tesz valamit a "boldogságért"?


14#

Igazad van, tényleg hatalmas szégyen, hogy manapság nem verjük agyon egymást kőbaltával. Szép és jó dolog idealizálni az ősközösséget, csak köze sincs a valósághoz. Tudod, Ötzit is meggyilkolták.

2018. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#16 nem erről beszéltem, hanem hogy technológiailag fejlődtünk ugyan, de ideológiailag nem. Momentán is két vödör szar közül kell választani: kapitalizmus és kommunizmus. Ezek közül egyik se emberbaráti.

Azzal van baj, hogy a kőbalta szintjén vagyunk, csak épp Kalasnyikovval.


"Mint faj, nem vagyunk épelméjűek. Ha kettőnél többen vagyunk, pártot alapítunk, és indokot keresünk a gyilkolásra. Pont erre való a vallás meg a politika..."


/A Köd, 2007/


Gondolkozz el rajta. A lepontozást visszaadtam.

2018. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17#

Tudsz jobbat, mint a két szar?

2018. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen, tudok. NEM kell egyik vödör szart se megenni. Nahát! Áj em ö fákin dzsíniösz!


Ha az emberiség megrekedt volna ezen a kétbites szinten, hogy ez van, ezt kell szeretni, valahol még mindig a kora középkori feudalizmus szintjén tartanánk. Vagy még ott se.

2018. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#16

Mert nem vagyok eléggé bátor hozzá.

2018. aug. 25. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!