Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utcán ismeretlen...

Hogyan lehet utcán ismeretlen nőnek jelezni, hogy tetszik, de bunkóság, zavartság nélkül?

Figyelt kérdés

Tfh. a nő tetszik, s ezt úgy óhajtom éreztetni, hogy se nyomulós, se bunkó ne legyek, mégis egyértelmű legyen, hogy tetszik.

Hogyan?

Mi van, ha még fülhallgató is van rajta, tehát ez plusz egy nehézség megszólításhoz.

És felnőttekről beszélünk nem tinikről.


2018. aug. 29. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

elektrotechnobummbumm

8D 8D 8D XD XD XD

2018. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utcán? Á hagyd, reménytelen. Csak jelenetet rendeznének. Esetleg füttyents jó hangosan.
2018. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért rendeznének jelenetet?? Értelmes nő nem fog azért haragudni szerintem ha valaki értelmes módon próbál vele ismerkedni. Viszont a férfinak el kell fogadnia azt ha a nő nem szeretne ismerkedni és nem szabad zaklatni meg haragudni rá ezért. Szerintem a nők örülnek ha a férfi normális és tudomásul veszi azt ha nem akar ismerkedni és nem haragszik rá ezért. Meg szerintem ez biztos jól esik a nőknek hogy ilyen vonzónak találják őket a férfiak. Ha alpári módon nyomul valaki abból már lehet balhé, nem kicsi.
2018. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nektek, férfiaknak legalább annyi előnyötök van, hogy nem fognak rosszat gondolni rólatok a nők, ha csak úgy elhívjátok őket meglepetésszerűen kávézni.

Míg, ha én nőként tenném ugyanezt mindegyik azt gondolná rólam, hogy prosti vagyok, hogy leszólítom őket, meg felajánlom nekik a kávézást...

2018. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha fülhallgató van rajta, sehogy, max. próbálj szemezni vele. Ha az nem megy, hagyd. Ne vetesd róla la a fülhallgatót, megvan rá az oka, hogy rajta van, parasztság. Akkor se zargasd, ha láthatóan siet vagy telefonál.


Ha ezek közül egy tényező sem áll fent, köszönj neki, ne várd, hogy visszaköszönjön, mintha ismernétek egymást, és mondd el neki, hogy csinosnak tartod. Ne olyan szavakkal,hogy dögös vagy / szexi vagy / nálad vagy nálam / jó a csöcsöd, segged / sunáználak, és ne menj oda hozzá ezeréves netes "vicces" szövegekkel. Nálam az pluszpont lenne, ha megemlítenéd, hogy reméled,hogy nem zavarsz.

2018. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!