Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy ezt írom a szüleimnek...

Az hogy ezt írom a szüleimnek az nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Nos hát tegnap este kissé hangosan mentek náluk a hálószobai ügyek, és úgy vélem ma is lenne akció. "jó lenne ha korán mennél aludni"

(Öcsémnek:) "ma éjszaka próbálj fönnt aludni az emeleten, ne gyere le ha félsz a vihartól, nincs baj"

Így baj/bántó ha ennyit írok?:

Ma kicsit halkabban ha lehet, köszi


Tudom hogy örüljek hogy ilyen aktívak még most is, de jó lenne éjszaka nem apám nyögéseire felkelni.


Amúgy a ház teljesen álós és legmeszebbi helyen van a szobámtól a háló, ezért arrébb menni sem tudok.



2018. szept. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer előfordult az írásod alapján. Ezért már azonnal szólni kell vagy mi?

Vatta a füledbe és jó éjszakát.

2018. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen korrekt a keresed, es a megfogalmazas is pont jo hangnemben van, de bizonyara mindjart jonnek a „ koltozz el ha nem tetszik“ tipusu valaszok..
2018. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem csak egyszer fordult már elő.

Csak a tegnapi volt a legutóbbi.


2.-köszi :)

Majd teszek hozzá kacsintós fejet, hátha akkor nem tűnik olyan durvának.


Amúgy azért nem szóban, mert ehhez túl félébk vagyok, még anyuval is.

2018. szept. 1. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó,ha ezt megírod nekik.Szerintem fordított esetben ők sem örülnének egy ilyen helyzetnek.
2018. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elküldtem, annyira rosszul érzem magam, úristen sírni fogok
2018. szept. 1. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én hálószobám sajnos a szüleimé mellett van és nem is nagyon tudok átmenni sehova :( utalgatni próbáltam, hogy milyen vékonyak a falak, hallom azt is, amikor suttognak, de nem igazán vették a lapot. Az a szerencsém, hogy később megyek aludni mint ők, de már a szobámban vagyok, szóval füles be és úgy elvagyok :D
2018. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt írta vissza:

Ezt inkább meg sem hallottam.

Csukd be az ajtód...és aludj.


Rosszul érzem magam amiatt hogy most magam miatt elrontottam egy együttlétet.

A fenébe, ezt nem gondoltam át :(

2018. szept. 1. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Anyádéknak kellene rosszul érezniük magukat. Nem arról van szó, hogy ne csinálják, de lehetnének tekintettel rátok is. Nem kell visítani úgy hogy az egész ház hallja. Szóval ne érezd rosszul magad emiatt, mert nekik kéne. Nektek, gyerekeknek erről tudnotok sem kellene hogy ők mikor csinálják, és erről a szülőknek kellene tennie, ráadásul nem nagy dolgot, csak diszkréten, visítás nélkül szeretkezni.
2018. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Jól esett. :)

2018. szept. 1. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel te már elég nagy vagy, ha tudod, miről van szó, nálad még meg lehet oldani, hogy veszel füldugót (holnap úgyis vasárnap), vagy hallgatsz ilyen relaxációs zenét, akkor nem hallod. De ha a tesód olyan kicsi, hogy még a vihartól is fél, akkor valószínűleg, ha tud is arról, mi az a szex, nem kellene, hogy meghallja a saját szüleit... Persze, az a jó és normális, hogy élnek házaséletet, de ezt halkan, diszkréten szoktuk csinálni. Még egy panelházban is téma néha, hogy ki visított közben. Lehet, hogy én vagyok túl visszahúzódó, de alap, basszus, hogy visszafogom magam, mert tudom, hogy szomszédaim vannak, lakótársam van... A szüleid is tudhatják, hogy gyerekeik van, téged csak a zaj zavar, de a kistesódra igazán lehetnének tekintettel. Erről érdemes lenne beszélgetni velük, de ha túl félénk vagy, akkor ez ugye kiesik.

Nálunk ebből egyszer volt gáz, már nem éltem a szüleimmel, csak ott aludtam. Öcsém is nagy volt már, de mellette bombát lehetett volna robbantani, én viszont felébredtem a hangokra, elkezdtem mobilozni, és egy idő után nagyon kellett vécéznem. Kicsattogtam, pisiltem, majd le is húztam. Másnap elmagyarázták, hogy örülnének, ha éjjel már nem járkálnék vécére, mert ők mindent hallottak, és hogy ők épp éjszakai életet éltek, és feszélyezte őket, hogy tudták, hogy a folyosón mászkálok, és meghallhatom őket, 11 után maradjak a szobámban. Én se nagyon tudtam erre mit mondani: most mondjam nekik, hogy koleszos vagyok (voltam akkor), egymás mellett szarunk, úgy, hogy közben a szomszédos, ajtó nélküli helyiségben döngetnek valakit? Vagy, hogy hányszor volt olyan, hogy vagy én kértem meg a szobatársam, hogy tűnjön már el két órára, szexelni fogunk, vagy arra értem haza, hogy a kulcs a zárban volt, nyögések hallatszódtak ki, és csak írtam egy sms-t, hogy "a büfében vagyok, írj, ha végeztetek?" Az a legnagyobb gáz szerintem, hogy a legtöbb ember iszonyat prűd ilyen téren. Egy normális, természetes dologról beszélünk, arról, hogy ők házaséletet akarnak élni, téged meg zavar a hangerő. Egy ideális világban ezt meg lehetne beszélni, ők kicsit halkabbra vennék magukat, te meg max. nem mászkálnál addig, vagy hallgatnál zenét. Esetleg szólhatnál a tesódnak, hogy hozzád menjen, ha rosszat álmodott, vagy megijedt a dörgéstől, mert anyáék "alszanak".

2018. szept. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!