Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy senkiben sem lehet...

Ugye, hogy senkiben sem lehet már bízni?

Figyelt kérdés

Szó szerint senkiben!

Mindenki elárul,legyen az akárki.

Csak saját magadban bíthatsz.



2018. szept. 1. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Így igaz.
2018. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ebben nem értek egyet ha sikerül egy jó és megértő baráti közösségbe kerülnöd akkor őbennük megbízhatsz az viszont igaz hogy nehéz ilyeneket találni. Amúgy ha esetleg rossz körökben mozogsz ahol mindenki elárul akkor azokkal az emberekkel ne foglalkozz keress igaz barátokat mert igenis lehet találni én nem vagyok még nagyon tapasztalt az ilyen témákban de ha gondolod akkor szívesen segítek 15/F
2018. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Én már magamban sem..az előbb is megettem egy nagy sütit 🐽
2018. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bizalmat és bizalmas kapcsolatokat ki kell építeni, akivel lehet, nem is kell csak úgy random akárki emberekbe megbízni, normális...

Akinek úgy alakult, hogy valamiért nincsenek valódi emberi kapcsolatai, az senkiben sem bízik

2018. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így van a '90-es évek óta.
2018. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!