Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora erö kell ahhoz, hogy...

Mekkora erö kell ahhoz, hogy valaki kioltsa saját életét?

Figyelt kérdés

2018. szept. 1. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az összes.
2018. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

A ravaszt meghúzni elég könnyű, nem? Úgy értem kevés kis erőfeszítés elég hozzá.

De elég egy egyszerű nyelés egy kis ciánból. Az még kevesebb erőfeszítés.


Vagy félreértettem a kérdést? :D

2018. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem biztos, hogy az ero a legjobb szo, bar ertem mire gondolsz. Egyebkent szerintem az elethez sokkal nagyobb ero szuksegeltetik..
2018. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem sok, ha jól csinálod. Próbáld ki egyszer, hogy felvágod késsel a tenyered. Ha előtte belgondolsz, hogy mit csinálsz, hogy annak mi lesz a következménye, hogy mi lehet a velejárója, biztos szorongani fogsz miatta és valószínűleg meg se csinálod. Pedig ha nem gondolkozol, csak odamész a konyhába, feltéped a fiókot, kikapod a kést és felvágod a tenyered, akkor simán megy. Öngyilkosnak lenni még sose próbáltam, de hasonlóan képzelem. Ha nem gondolsz bele, hogy mit csinálsz, akkor simán megy. Minél többet gondolkodsz, annál komplikáltabb, annál nehezebb.
2018. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen fegyverrel ez "könnyünek" tünik. Nem kell gondolkodni csak gyorsan cselekedni.


De mi van akkor,ha erre nincs lehetöség és mondjuk a kötél vagy pedig a vonat marad?

Mekkora bátorság kell ahhoz,hogy oda tedd?

2018. szept. 2. 00:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha addig se gondolkodsz, amíg várod, hogy elérjen a vonat, ugyanolyan könnyű, hiszen csak aállni vagy ülni kell.

De ilyen nem létezik, úgyis gondolkodni fogsz az utolsó pillanatig és majdnem biztos, hogy kiugrasz az útból.

Ugyanígy a kötéllel, stb.

Pont ezért szoktak az emberek leugrani magasból vagy vegyszert bevenni, mert azon gyorsan túlvagy, és utána már hiába gondolod meg magad - mert tudod, hogy az utolsó pillanatokban úgyis meg fogod gondolni magad - akkor már nem tudsz változtatni, és így eléred azt, amit a célodnak véltél.

2018. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Általában beszűkült tudatállapot és/vagy hülyeség kell hozzá, nem erő. (Fogadok, hogy az "általában" kategóriába tartozol, aki nem, az nem kérdez ilyeneket.)
2018. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
glock 17 ravaszának az ellenállása 2,5 kg, fizikai erő nem sok kell hozza... na meg ha valaki öngyilkossaghoz folyamodik az inkabb gyengeség. Persze fugg attol is, hogy hogyan kerul valaki ilyen szituacioba... de errol megint csak sokat lehetne filozofalni.
2018. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:
37%

Semennyi. Még annál is kevesebb kell ahhoz, hogy "öngyilkossági kísérlet"-nek hazudott "na látod ez lesz ha nem nekem van igazam" jeligére pl begyógyszerezed magad.


Az emberi létezés legalja az egyszer biztos.

2018. szept. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelkierő rengeteg kell, az biztos (már annak aki nem gyagyás). Remélem ha úgy hozná a sors nekem lenne elég. Pl. ha megtudnám hogy gyógyíthatatlan beteg vagyok és fél évem lesz hátra ágyhoz kötve pokoli fájdalmak között.
2018. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!