Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti maradnátok egy olyan...

Ti maradnátok egy olyan munkahelyen ahol jól kerestek, de nem érzitek jól magatokat?

Figyelt kérdés
Van egy munkám, már 1 éve itt vagyok. Átlag fizetésnél kicsit többet kapok, viszont már nem szeretek itt dolgozni. Jövőre tovább akarok tanulni, de ehhez le kell pár tárgyból érettségiznem újra,viszomt a magántanárhoz meg pénz kell (pl angol) a tanuláshoz meg idő, amire kevés jut a munka által. Ti mit csinálnátok a helyembe?
2018. szept. 2. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam két évig, de ráment az idegrendszerem, altatóval tudtam csak aludni... váltottam. Nem mellesleg, addig kerestem, míg több fizetést is sikerült elérnem az új helyemen. Szóval nekem nagyon fontos, hogy pozitív, támogató légkör vegyen körül a munkában.
2018. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én épp most váltok sok év után. Pontosan azért, mert nincs fejlődés, még ha magánúton akarnám is elérni, mert arra meg nincs idő, mert a munka mindent elszívott az életemből. Sajnos túl sokáig vártam, de reményteljesen nézek a jövőbe.
2018. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg bírod maradj ott, tanulj, tedd le az érettségit, majd tipli (közben nézz lehetőségeket).
2018. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzem jól magam ott akkor biztos felmondanék.

21/f

2018. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ... Pl ha a főnöksèg szívózik, nem korrektek stb akkor eljönnék. De ha csak nem szimpik igazàn a munkatârsak de a munkàmat szeretem akkor nem. Melóba dolgozni jàrok nem haverkodni. Engem az előrelépés nem érdekel, nem vagyok karrierista típus, és nem csípem a vàltozàsokat, az àllandósàgot jobban szeretem, a màr biztos tudàst gyakorolni jobban szeretem. Plusz nem kell nagyobb felelősség sem, az csak stresszelne ami a szervezetemet eléggé megviseli.

Ha úgy érzed akkor vàlts.

2018. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!