Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok egy széthulló...

Maradnátok egy széthulló munkahelyen az utolsó percig? Amíg pénzt kaptok?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan munkahelyen lennétek amelynek ideje meg van számlálva biztos a csőd, max az a kérdés 1-2 hónap még vagy 3-4.... akkor maradnátok az utolsó percig, vagyis addig amíg tudnak fizetést adni

-vagy elhúznátok a vég előtt?



per pillanat ugye azon az állásponton vannak itt többen (én is) hogy látjuk hogy KO lesz a vége a cég számára, de per pill munka még van, fizetés még van, a hangulat a légkör mint egy hullaházban kb de ezt megszoktuk már-szóval hova menjünk egyelőre....

Majd ha már pénz se lesz elhúzunk de még van, akkor hova ugráljunk...

Mit szóltok ehhez?


2018. júl. 30. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
A fact. Én lennék az elő, aki otthagyja a süllyedő hajót 😃
2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék keresgélni, azonban amíg nem találok valami más munkát addig egyértelműen maradok.
2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Én lennék az elő, "


Hát első már nem lehetek aki távozik, sőt kapaszkodj... már 10. se lehetek.

2018. júl. 30. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Épeszü ember nem marad szolidaritásból, hanem keres új helyet, esetleg úgy, hogy csak két-három hónap múlva kezd az új helyen.

Ugyanis ha a cég csödbemegy, akkor ott vagy minden nélkül az utcán és akkor kapásbßl találni valamit majdnem 100%, hogy lehetetlen.

Ha most kezdesz keresgélni, akkor kis serencsével addigra lesz valami, mire megszünik a mostani munkahely.

2018. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Épeszü ember nem marad szolidaritásból,"


Még véletlenül sem szolidaritásból maradok hanem azért mert semmi mást se találok amit meg találnék az meg 3 műszakos trógermeló lenne még ennyiért se azt meg kösz, nem.

2018. júl. 30. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy cégnél volt ez nekem, mert a fönököm annyira emberi volt, ahogy kevesen. Így utolsó voltam aki felállt.

A többinél nem érdekelt, léptem.

2018. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyi az egyetlen lehetőséged, akkor maradj.
2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
a jobbik most esik szét, de még marad pár ember. az mszp szintén!
2018. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Megint a munkaügyis. És ha becsődöl a cég, akkor mit teszel, Balázska? Közmunkázni és gyári melózni nem akarsz, más lehetőség meg állításod szerint nincs Hirtelengöröngyös 300 km-es körzetében. Felkötöd magadat?
2018. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Közmunkázni és gyári melózni nem akarsz,"


Se ezt se azt nem akarok valóban de ha ez a hely bedől fogok a kettő közül az eygiket mert semmi más választásom nem lesz.

Most még van, az ahol most vagyok. Ha ez bedől akkor irány a közmunka- MI más. Kellek vhova ? Sehova csak oda.

2018. júl. 30. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!