Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek...

Mi lenne a véleményetek arról, ha valaki egy új közösségben összekeverne titeket valaki mással?

Figyelt kérdés

Megkérdezné pl. hogy te vagy-e az akivel előző nap beszélt facebookon, miközben az valójában valaki más volt, csak összekevert titeket vele.

Hülyének néznétek emiatt a másikat?


2018. szept. 7. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.Lehet hogy ideges vagy feszült, esetleg izgatott az illető.Persze ha sokadjára történik, akkor már elgondolkoznék rajta...
2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban az esetben,ha x hasonlít y ra,új közösség minden..Nem lenne semmi gáz, de az,hogy nem emlékszik egy olyan emberre,akivel találkozott, bejeloltek egymást fbn, az már fura...Viszont az,hogy csak úgy véletlenszerűen xy rair valakire fbn,és valóságban nem ismeri fel...Hát fura.
2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy nézném hülyének, előfordul az ilyesmi. Tisztáznám a félreértést és ennyivel le is van zárva a dolog.
2018. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem nézném hülyének, mert nekem is rettenet az arcmemóriám :D Tipikusan az az ember vagyok, akit mindenki mindenhol elsőre megismer, én öt év után sem a szomszédomat, ha az utcán futunk össze. Elég kellemetlen, de evvan :) Gondolom azért van, mert nem a külsejük alapján ítélem az embereket, nagyon felületesen szoktam megfigyelni őket, utólag meg egyszerűen nem ugranak be a vonásaik, ha nincs valami nagyon kirívó rajtuk. Legalább 3-4 találkozás, vagy hosszú együtt töltött idő kell, hogy pontosan rögzüljön, ki kicsoda. Ez akkor a legrosszabb, amikor nem tudod, hogy kinek kell bemutatkozni és kinek nem :D
2018. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek arcmemóriája nem mondható jónak, másrészt 1-2 alkalommal való találkozó azért nem annyira sok, hogy mindent megjegyezzen az ember, főleg ha még figyelembe vesszük, hogy 100-féle egyéb infó is vegzálja az embert.
2018. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!