Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem is lehet még jó életem?

Nekem is lehet még jó életem?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok és takarítóként dolgozom egy általános iskolában. De utálok itt dolgozni és váltani szeretnék. A kollégákkal sem jövök ki jól. Csak nem tudom merre induljak el? Gyárba mennék de mi van ha nem bírnám a 12 órázást meg a korán kelést? Egy messzi városban van a gyár és ha pl reggel 6kor kezdődik a meló már hajnali 3kor fel kell kelnem..

Félek, hogy nem tudnám megszokni.

Sajnos hiába van 2 szakmám egyikkel sem megyek semmire.. (kisgyerekgondozó, vámügyintéző)

A kisgyerekekkel nem tudok bánni ezért nem megyek bölcsibe dolgozni.

Tanulnék valami újat de azt sem tudom mi az ami megérné nőként? Meg nem tudom mi érdekelne, mi az amivel még 10 év múlva is jól lehet keresnék?

Nekem csak a gyár marad meg a meki ahova mehetek?

Szeretnék jobban élni mint most és majd elköltözni de így lehetetlen. Tudom ciki, hogy itthon élek de gyűjtögetek és lassan megy.


26/N


2018. szept. 9. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az egyetlen kitörési pont a tanulás szerintem ebbe a szituba.
2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A kisgyerekekkel nem tudok..."


Meg kell tanulni.

2018. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
Azért a vámügyintéző nem egy rossz szakma. Lehet hogy csak te vagy rossz helyen. Logisztikai cégek? Nagy multik állandóan vámoltatnak. Kell az ügyintéző. hol laksz?
2018. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged rá, nézz egy OKJ szakmát ami érdekel is és keresett szakma, végezd el.
2018. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu.

Engem sehova se vesznek fel mert nincs gyakorlaton suliba se volt, kedvem sincs másik szakmához mer vagy nem érdemel vagy ha erdekel, ugyan ez lenne a történet mer pl lennék könyvelő, de mindenhova 3-5 év tapasztalattal rendelkező embert keresnek, mégis honnan lenne ha sehova se vesznek fel!!?


En is gyárba dolgoztam eddig pedig nem akármilyen szakmám van, sokan buktak is mer nem volt egyszerű. De hiába

Szóval nyelvet fogok tanulni és megpróbálom kint..

2018. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nem Kelet-Magyarország? Ha igen részvétem, menekülj!
2018. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!