Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ronda arcomat mivel tudom...

A ronda arcomat mivel tudom kompenzálni fiúként? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Próbáltam már különböző fajta frizurákat, de nem segítettek. Szakállat nem tudok növeszteni, mert alig nő szőr az arcomon.
2018. szept. 16. 22:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
utolso, en is vallig erore akarom noveszteni a hajam. :D szinten 18/f
2018. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Viccesek vagytok...

Nő vagyok

kisugárzás, intelligencia, humor, egy kidolgozott test, igényes külső (egészséges fogak, normális, tiszta ruha, igényes frizura, nem pattanásos bőr, mert kozmetikushoz jár az illető, tiszta, manikűrözött körmök, normális illat, vagyis nem izzadságszag, de nem is 8 liter old spice), nem dohányzik az illető...sokkal többet nyom a latba, mint egy tökéletes pofika

2018. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
rendben, de azert nem kell minket leviccesezni, lehet ezt normalisan is kozolni. mivel nem latunk a nok fejebe (legalabbis en tuti nem), igy eleg abszurd lenne elvarni tolem, h tudjam, mi is jon be egy nonek, es ezt ugy mondom, h nekem nincs bajom a kulsommel.
2018. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12-s,manikűr? 😂😂

Hol tart ez a világ...

2018. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Kommunikáció.


Férfinak amúgy is elég, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél. A többi a kiálálsodon múlik.


Első benyomás c. Könyv, enkóron.

2018. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ronda fiúként eddig úgy tapasztaltam, hogy sehogyan sem lehet próbálkozni, pedig nem vagyok igénytelen, de ennek ellenére sem vagyok egyetlen egy lány esete. A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el, pedig már kihoztam a külsőmből a maximumot, de ennek ellenére sem sikerül semmi.A külsőmmel az a gond, hogy túlságosan is kisfiús az arcom a koromhoz képest, vékony testalkatom van, valamint elállnak a füleim. Az utóbbi a legnagyobb probléma, mert egy lánynak sem tetszettem eddig.... 22/F
2018. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ronda fiúként eddig úgy tapasztaltam, hogy sehogyan sem lehet kompenzálni, pedig nem vagyok igénytelen, de ennek ellenére sem vagyok egyetlen egy lány esete. A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el, pedig már kihoztam a külsőmből a maximumot, de ennek ellenére sem sikerül semmi.A külsőmmel az a gond, hogy túlságosan is kisfiús az arcom a koromhoz képest, vékony testalkatom van, valamint elállnak a füleim. Az utóbbi a legnagyobb probléma, mert egy lánynak sem tetszettem eddig.... 22/F
2018. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: Haveromnak csináltak régebben ilyen "fülhelyreállítóműtétet" :D, nézz utána. Neki is elálltak a fülei, de már minden oké. Az arcodhoz meg annyit, hogy növessz arcszőrzetet, ha tudsz...

(Hosszú hajú voltam).

2018. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Növeszd meg a hajad!

A hosszú haj eltereli a figyelmet az arcodról.

2019. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!