Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsonyak lehetnek jó pasik?

Alacsonyak lehetnek jó pasik?

Figyelt kérdés
Szerintetek csak a magas fiúk,pasik lehetnek jó pasik? Alacsonyak lehetnek-e azok?

2018. szept. 17. 23:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
S mindig hallom a magas fiúk a nyerők és ez idegesít, tényleg nem panaszkodhatok a csajok terén de ez idegesít, hogy a magas fiúk csak a nyerők
2018. szept. 19. 01:09
 12/14 anonim válasza:
Szia. Érintettként írok. A 170cm bőven átlag alatti alacsony testméret.. Lesznek problémáid a nőknél, hisz kb 99%-uk a magas férfiakra hajt. amikor egyetemre jártam ritkán eljártam a haverokkal én is szórakozni Bp-i szórakozóhelyekre és baromi gáz volt a 170cm-es törpe alacsonyságoddal elvesztél a tömegben. A nőkön 8-10cm-es magassarkú volt, tehát magasabbak voltak mint én :(. Jó mondjuk én ronda is vagyok mellé, de láttam, hogy hasonló ronda 190cm-es férfiért meg törték magukat.. A magasság az 1. számú szempont amit meglátnak rajta, ha ez nincs akkor baromi jóképűnek kell lenned, hogy kapj esélyt.
2018. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mé ne? Csak legyen humorod, pénzed, határozottságod. Ezek nélkül a magasak se rúgnak labdába, balfax senkinek se kell.
2018. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 he84 ***** válasza:
Mint mondtam már kérdező, a 170 cm nem alacsony, sajnálom és szomorú, ha nem hiszed el. A 150 cm és alatta alacsony. Attól hogy irigykedsz a nálad magasabb férfiakra, nem lesz jobb, hanem inkább rosszabb. Ne foglalkozz a magassággal, nem vagy törpe, a törpe az 120 cm és alatta van, akik tényleg kisnövésűek. Nem kéne keverni. Nem attól jobb, vagy rosszabb valaki, hogy milyen magas, ez butaság,... Nem értem minek kérdeztél, ha nem hiszed el a válaszokat, ez fura. A magasabbak azért nyerők, mert nagy az önbizalmuk, nem a magasságtól függ az, hogy ki mennyire nyerő, hidd el, hogy 180 cm alatt is vannak nyerők! Te is fejleszd az önbizalmadat, ne a magasakkal törődj, a 170-175 cm átlagos magasság. Ameddig ilyen negatív, ideges a kisugárzásod, addig nem igazán van esélyed, vagy csak kicsi, már elnézést. Változtass a hozzáállásodon, majd idővel az is meglátszik rajtad és akkor nagyobb esélyed lesz!
2018. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!