Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen legális önvédelmet...

Milyen legális önvédelmet alkalmazhatok szóbeli bántalmazás ellen utcán?

Figyelt kérdés

Szemtelen középiskolások, lepukkadt köpépsuli..., öreg férfiak kötekednek, szólogatnak be. Hogy taníthatnám tiszteletre őket?


27/N


2018. szept. 20. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Megoldás: sétálj velem :D
2018. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, a kérdező a sorstársam, én is 27 éves nő vagyok és én is minden reggel elmegyek egy szakmunkásképző előtt. Na, ott mindenféle cifra beszólásokat kapok főként arra vonatkozóan, hogy mit csinálnának velem.


Igazából én sosem voltam szívbajos, és visszaszóltam valami szarkasztikusat mindig. Pl. azt mondták, hogy "de kinyalnálak", én meg erre "mert dugni nem tudsz?". Na, egy ilyen már olyan magas labda nekik, hogy erre már csak simán ler.bancoznak.


Volt itt valami áldozathibáztató s.gg, aki azt feltételezte a kérdezőről, hogy "annyira feltűnő, hogy mindenki vele foglalkozik". Elmondom, hogy mivel irodában dolgozom értelmiségi pozícióban, ezért minden egyes nap hosszú nadrágban, business casualben vagyok. Mindennek mondanám, csak feltűnőnek nem. Persze, szakadt trógerek között ez is lehet feltűnő, de nehogy már én adjak lejjebb, hogy ne érjen inzultus.

2018. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

"Persze, szakadt trógerek között ez is lehet feltűnő, de nehogy már én adjak lejjebb, hogy ne érjen inzultus."


igazából ezeknek öltözhetsz bárhogy, úgyis beszólnak valamit. nekem egy időben a hülye kőművesek szólogattak be, amikor építkezés volt. inkább kerültem, mintsem hallgassam a bunkó "hűűű, de csini vagy" meg a cuppogásukat...

ignoráltam őket, és vártam, hogy mikor fejezik be a házat és húznak el a g*cibe. persze a kérdező rosszabb helyzetben van, hiszen a suli nem fog elköltözni.

én csak maradok annál, hogy át kell menni a túloldalra, ha semmi csípőset nem tud valaki visszavágni, hogy megmutassa ki az erősebb.

2018. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha én nõ lennék nem figyelnék rájuk meg sem hallanám õket, nem kell vissza szólni nekik, fölöslegesen minek megerõltetni magad?
2018. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell feltűnően öltözködni, meg nem kell kelletni magát az embernek, akkor nem fognak neki annyian beszólni.
2018. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy jó ropogós anyázás megteszi, meg ki lehet egészíteni ilyen "amelyik" záradékokkal, határ a csillagos ég.
2018. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Beszólásokra válasz: "Köszönöm a bókot";

"Olyat kapsz, hogy fészket raksz, ha nem fejezed be!";

"Olyannal kezdjen ki, aki magával egy súlycsoportban van.";

"Téged sem Grétsy László tanított szép beszédre".

2018. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kerülőúton is bele lehet botlani ilyenekbe, plusz nehogy már ők határozzák meg milyen útvonalakon járhatok. Fülhallgatóst próbáltam, annak meg az lett a vége, hogy amikor szerettem volna átmenni az úttesten (kisváros, kis forgalom, sok prolival).


Anyázni nem szoktam, nem túl példamutató viselkedés, egy kis kultúrát magadra szedhetnél mondat viszont hatásos volt.

Nyár van, meleg van, nehogy már mások határozzák meg mit vehetek fel. Nem nekik élek, nem kötelességem megfelelni. Na meg akárhogy öltözködöm, törökbuggyosan, bokáig érő kabát vagy rövidnadrágban ugyanúgy történik ilyesmi.

2018. szept. 21. 00:27
 19/21 A kérdező kommentje:
Volt, hogy autóval követtek...
2018. szept. 21. 00:28
 20/21 Miss Endzsi ***** válasza:
Egyébként örülök ennek a kérdésnek, mert sokáig magamban kerestem a hibát, hogy az ilyen taknyos középiskolások miért szólnak be nekem. Látom nem velem van a baj, megnyugodtam. :D
2018. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!