Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy molettebb /kövérebb lány...

Egy molettebb /kövérebb lány miért bánt egy nála vékonyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőnek is nem akarok senkit se elítélni senkit se,szval most hogy ezt elmondtam bele is kezdek a mondandómba.

Egy kb. 174-176 cm -es lány vagyok , alig ütöm meg sokszor emellett az 56 kilót. A lány akivel nagyon sok konfliktusom adódott pár éve egy kicsit túlsúlyos emellett sokkal kisebb nálam = avagy igen ő egy molettebb alkat. Nagyon sokszor volt hogy piszkált már az alakom miatt (amit még mai napig nem tudok felfogni),emellett amikor elkezdtem nőiesedni (és akkor igen még egészségtelenül táplálkoztam, azóta azon is változtattam mert szívesebben eszem gyümölcsöt mint csokit ) ,akkor megjegyezte nekem hogy híztam és hogy fogyókúráznom kéne ...

(Csak szólok akkor voltam vagy 171/172 cm és vagy 60 kiló.. )

Emellett folyamatba mikor tesi óra van a suliban és öltözünk mindig azt veszem észre hogy engem bámul azzal a legszívesebben megölnélek nézéssel ,jó lehet hogy a nézést már csak én képzelem be xdd



2018. szept. 25. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Irigy bárgyú tuskó , rúgd képen .
2018. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek, de szerintem ezt te is tudod, csak megerősítést vártál. Irigy rád a lány.

Egyébként jó magas vagy... :D

2018. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
A saját alkatából származó komplexusait rád vetíti ki. Legközelebb mondd neki: "Na mi van, kiengedtek az ólból, te mangalica?" :D
2018. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Most azt akarod hallani, hogy irigy rád mert te az álomalkat vagy?
2018. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek nagyon önigazolás színezete van.

Magas vagy és vékony, ezt tudod is magadról.

Hogy azon kívül milyen vagy, azt meg mi nem tudjuk.

Azt se, hogy miért utál a másik lány.

2018. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer, amikor hízókúrára fogtam magam, ugye néztem a súlyomat, na, mondtam is anyának, hogy de jó, híztam egy kilót. Akkor már 171cm/60kg körül voltam. Erre anyum kövérkés kolléganője megszólal, hogy "hehe, hát nem látszik meg"... Én meg mondtam neki, hogy "de rajtad szépen látszanak a kilók". Azóta nem szólt be. :D
2018. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
mert a dagadtak mindig agresszivak es bunkok. en megfigyeltem ezt.
2018. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

amit amúgy a gebék provokálnak sokszor ki..

kedvencem mikor egy 38-42 kg közti nő fennhangon fújja, hogy hízott meg nagy a hasa csak hogy mindenki rá figyeljen és elámuljon hogy deeehogy, csodás alakod van..

ezzel hozzák az agybajt a nem dagadék, de átlag, nem sáska testalkatú nőkre is..

kövérebbeket még szívesebben provokálják..

ha meg valaki "agresszív" lesz ettől, akkor megy az irigy vagy fogyjál le nagypofájú szöveg 2 tábla csoki közt :D

2018. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez egy álprobléma-féle.

Volt gimiben egy osztálytársam, átlagos volt, de nagyon szép nagy szemei voltak, hosszú szempillákkal.

Mindig napszemüvegben volt, mondván: "Annyira csúnya szemeim vannak."

Erre jött a kórus: "Dehogy, K., gyönyörű szemeid vannak..."

Na, ebbe nem szállok be!

2018. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Higgyétek el nem azt akarom hallgatni hogy milyen álomalakod van meg minden , egyszerűen régebben még rosszul esett mert azt hittem hogy én velem van a baj mivel ezelőtt a súlyomat senki se szólta meg ,de például nyáron is elégé sok embertől kaptam leszólást az alakom miatt (bezzeg ők már idősebbek is voltak )
2018. szept. 25. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!