Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy molettebb /kövérebb lány...

Egy molettebb /kövérebb lány miért bánt egy nála vékonyabbat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőnek is nem akarok senkit se elítélni senkit se,szval most hogy ezt elmondtam bele is kezdek a mondandómba.

Egy kb. 174-176 cm -es lány vagyok , alig ütöm meg sokszor emellett az 56 kilót. A lány akivel nagyon sok konfliktusom adódott pár éve egy kicsit túlsúlyos emellett sokkal kisebb nálam = avagy igen ő egy molettebb alkat. Nagyon sokszor volt hogy piszkált már az alakom miatt (amit még mai napig nem tudok felfogni),emellett amikor elkezdtem nőiesedni (és akkor igen még egészségtelenül táplálkoztam, azóta azon is változtattam mert szívesebben eszem gyümölcsöt mint csokit ) ,akkor megjegyezte nekem hogy híztam és hogy fogyókúráznom kéne ...

(Csak szólok akkor voltam vagy 171/172 cm és vagy 60 kiló.. )

Emellett folyamatba mikor tesi óra van a suliban és öltözünk mindig azt veszem észre hogy engem bámul azzal a legszívesebben megölnélek nézéssel ,jó lehet hogy a nézést már csak én képzelem be xdd



2018. szept. 25. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, szép vagy!

Vannak ennek árnyoldalai is, tanuld meg kezelni!

2018. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te abból tudod, hogy szép,hogy 56 kg?


Sarkítás de:


[link]


[link]


Ezek vaaaagy:


[link]


[link]


Melyikektől ijednél meg jobban egy reggel?


Csak azt akarom érzékeltetni, hogy 2 adatból nehezen lehet leszűrni, hogy szép vagy.. XD

2018. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaj már, csak tippeltem, hogy szép.
2018. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy az összes fenti csaj szép.

Pedig nő vagyok.

2018. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!