Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentenem kellene (vagy...

Jelentenem kellene (vagy lehet), ha valakinek a FB adatlapja alapján komoly fegyverei vannak?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az illetőt, egy hírt olvastam, amihez egy iszonyú kommentet írt. Ekkor megnéztem az adatlapjat, és azt írta az oldalán, hogy valaki korábban jelentette az oldalát, és ezekkel fogja kivégezni...és két, agyhoz támasztott gépfegyver képet látni.
2018. szept. 27. 21:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy hasonló nevű ismerőse (testvére?) oldala is tele vám fegyveres képekkel, illetve lő rajtuk.
2018. szept. 27. 22:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt akarod, hogy téged is kivégezzen? Hagyd inkább békén. Ha meg kamu akkor tökmindegy.
2018. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

"""

“A te dolgod?” szöveg nálam nem nyerő, mert annál közösségibb és felelősebb embernek tartom magam, mint hogy lexarjam, ami körülöttem történik.""""


Végülis ha jól esik kéretlenül belelefetyelni mindenbe és fontoskodni, meg ennyi lekötetlen energiád és időd van, ám tedd. Egészségedre.

2018. szept. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Attól, mert bunkó vagy, nem feltétlenül lesz igazad. Tipikus önző, felelőtlen hozzáállás.
2018. szept. 28. 08:19
 15/16 A kérdező kommentje:
A többiekhez: azt megtudja, hogy ki jelentette?
2018. szept. 28. 08:20
 16/16 anonim ***** válasza:

ha más nem csinálj egy kamu felhasználót

amúgy nem, de ha még is...

2018. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!