Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ebből komoly ügy lesz?

Most ebből komoly ügy lesz?

Figyelt kérdés
Ma privát üzenetben veszekedtem egy gyakori kérdések felhasznáóval. Elkezdtem durván sértegetni, majd annyit írr vissza, hogy feljelentett becsületsértésért. Most ebből komoly ügy lesz? Én bocsánatot kértem (tényleg megbántam, ideges voltam, azért írkálam durván) de azt lehet el sem olvasta, mert letiltotta az üzeneteimet. Ebben az esetben a másik fél nem látja, hogy mit küldtem.

2018. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek! Ideges vagyok, már írni is alig tudok..
2018. júl. 30. 18:05
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem hogy emiatt tett volna feljelentést. Még sosem hallottam olyan sztorit amiből gykn börtön rendörségi ügy lett volna.
2018. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ez vicc kategória.
2018. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én sajnos kinézem abból a személyből, hogy feljelentett..
2018. júl. 30. 18:06
 5/43 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy majd meglátjuk, hogy élőben is nagy szám lesz-e (bíróságon)
2018. júl. 30. 18:07
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Becsületsértés csak akkor lenne, ha a neve nyilvános lenne.

Név nélkül becsülete sincs.

2018. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Viszont sikerült beparáztatnia téged..:)
2018. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
62%

#2 Iszlám Államba toborzott tagokat valaki ezen az oldalon, majd mikor elindultak Szíriába akkor a TEK lekapcsolta őket valamelyik határon, a titkosszolgálat pedig figyelte a netes tevékenységet, így az ezen oldalon való ügyködést is, börtönben végezte. Vannak ilyen esetek.


Kérdésre: előfordulhat hogy feljelentett, főleg ha van rá alapja. Más kérdés hogy nem valószínű hogy ez megtörtént. Anonim módon ismeretleneknek felelősségre vonás nélkül te is meggondolatlanul mondasz dolgokat, ugyanúgy a rendőrséggel való fenyegetés is lehet üres fenyegetés, beijesztés. A célját enélkül is eléri, mert te már ebből is tanultál.

2018. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen kis ügy nem kerül bíróságra.Miket mondtál egyáltalán?Mit takar az a becsület sértés itt pontosan?

Amúgy ha egy simát beszólogatok a szomszéd Pityu bá'nak nem jelenthet föl.

És ha fel mész facebookra találhatsz veszekedéseket random pitiáner dolgokon,de max az idegeik mennek tönkre,mintsem hogy bárki börtönbe jutna.

De mondom,nem tudom milyen durvákat írhattál.

2018. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nekem most egyáltalán nem elé az, hogy megtette-e, vagy nem.. Igen, sikerült beparáztatnia..
2018. júl. 30. 18:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!