Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok a szlováki...

Hogyan viszonyultok a szlovákiai magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Nem ismerek egyet sem.
2018. okt. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

magyarok, mint én, számos dolog összeköt bennünket

kemény ott megélni magyarságukat, s minden segítséget megérdemelnek

2018. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egyet sem, de nem igazán bírom a magyarokat.
2018. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Pénzéhesek, és taposnak, akit tudnak.
2018. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyetem alatt pont azokkal a csajokkal lettem jóban, akik határon túli magyarok voltak (szlovakiai, ukrajnai, szerbiai), de tök veletlenul! 😀 Ezen kívül 3 szlovakiai fiú barátom is van. Biztos vannak rossz arcok arrafelé, de én jókat "fogtam ki", szóval ❤❤😀
2018. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es Wtf?! 😀 ezt honnan szedted? Jo lehet van ilyenre is példa, de egyaltalan nem jellemzo... Amugy szlovákiai vagyok:)
2018. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felvidéki magyarok, így kell mondani. Én ismertem onnan egy kislányt. Nagyon kedves, jó természetű, okos, kitűnő tanuló kislány volt. Mindenki szerette az iskolában, tanárok, diákok egyaránt. Gimnáziumban is jelesre érettségizett, nyelvvizsgát tett. Felvették egyetemre, de sajnos beteg lett és meghalt.
2018. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy a svédekhez, kínaiakhoz, kanadaiakhoz, szenegáliakhoz vagy örményekhez. Emberek, semmi több vagy kevesebb. Sem utálni, sem pedig kiemelten (melldöngető kirakatmagyar módjára) kedvelni nem fogok senkit csak amiatt mert éppen hol él vagy milyen nyelvet beszél, milyen a bőre színe stb. Csak az ostoba, rasszista emberek különböztetnek meg akár előnyösen akár hátrányosan bárkit is ezen tulajdonságai miatt.
2018. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesz nemsokára egy ismeretségem egy szlovákiai magyarhoz: 1* már találkoztunk, keveset beszéltünk. Szoknom kell a stílust.
2018. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!