Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rég láttam, jó a stílusa,...

Nem rég láttam, jó a stílusa, valaki ismeri esetleg?

Figyelt kérdés
Láttam egy lányt, aki nagyon különcnek tűnt számomra. 20év körül lehetett, Szolnokon láttam. Hosszú fekete haja, feltűnő fekete ruhája, hosszú fekete szoknyája volt és nagy holdjáró cipője. Azt hiszem cheek piercingje is volt. Nagyon kedves és szimpi lánynak tűnik, egyszerűen gyönyörű, lenyűgöző a látványa, ilyet még nem láttam. Egy pillanatra összenéztünk, de lefagytam teljesen és nem mertem hozzászólni. Utólag rettentően bánom, hogy nem tettem meg. Most láttam életemben először, félek hogy nem fogom többé.

2018. okt. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress goth csoportokat facebookon, vagy koncerteket, és stalkold le a tagokat/érdeklődőket, hátha megtalálod :D
2018. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért nem láttad eddig, mert csak most öltözött jelmezbe, eddig normális volt.
2018. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem holdjáró cipő, jó? szépszemű...
2018. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!