Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is érzitek, hogy mennyire...

Ti is érzitek, hogy mennyire szép ez a mai nap?

Figyelt kérdés

Az ember még reggel nem is gondolja, hogy ennyire meg fog könnyebbülni, erre ki süt a nap, szinte nyár van, és sokkal könnyebb minden, és egy csomó sötét titokról fellibben a fátyol:)


Nálatok is így van?:)



2018. okt. 11. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálam, határozottan nem. Felújitás kellős közepén vagyok, semmi szép nincs abba, hogy nem látok a portól.
2018. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1 Tessék örülni, mert 1 nappal közelebb vagy már a végéhez, ráadásul jó idő is van, és hamarabb száradnak a dolgok:D Csak pozitívan előre:D
2018. okt. 11. 15:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem. A mai nap lehet, hogy szép, de számomra valahogy nem az.
2018. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nagyon frankó, hogy megindult az orrom vére és fáj a fejem.
2018. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát, jobban élvezném, ha a lányom nem szenvedne a fogzástól... de a férjem korábban jön haza a munkából, aztán együtt megyünk játszóterezni, az ebéd finom volt, este tervezek sütit sütni. 😊 Szél ez a nap is, mint mindegyik.
2018. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4 Sajna így van ez, ha az embernek felugrik a vérnyomása, és az indulatait visszafojtja:D
2018. okt. 11. 15:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Pont most gondolkoztam el rajta hogy milyen szerencsétlen vagyok a mai nap. Kiborítok mindent, rámesik minden, mindkét gyerek leköpött az ebéddel. :D Nem baj, a holnap biztos jobb lesz! :D
2018. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Örülök hogy szép a napod kérdező.Nekem is "szép"volt a mai nap.
2018. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
8# veled mi történt? Neked mitől volt " szép" a napod?
2018. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát, reggel még fáztam, most meg nagyon meleg van, persze, hogy szaladgál a vérnyomásom.
2018. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!