Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos és dekoratív lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos és dekoratív lányok hozzátok szólok. Mitől érzitek jónak magatokat? Pasik terén hogyan választotok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre leszögezném, hogy nem beképzeltségből írok, én úgy látom magam, ahogy te leírtad, mások is ezt mondják.

Szóval, mitől érzem magam jónak? A visszajelzésektől..Ha megdicsérnek, bókolnak, ja és hát ha bizonyos időközönként megújulok:) Pasik terén meg úgy választok, hogy normális legyen, kicsit az a rosszfiús kategória (de ne essen át a ló azon oldalára teljesen), és hát az sem utolsó kikötés, hogy helyes és értelmes legyen. Egyébként nem jövök össze akárkivel, ezt most nem azért mondom, mintha én olyan felsőbbrendű lennék, de ha már válogathatok, olyan párt szeretnék magam mellé, amilyet mindig is elképzeltem..

Szóval mazsolázva választok:)


21L

2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MadameViciouse ***** válasza:

ÉN nem tudom mennyire vagyok csinos, de írok :D

Mitől érzem jónak magam?Sok bók, elismerő tekintetek, ha szeret a párom, szexis ruci(Nem ribis), finom parfüm, hosszú fekete haj ami nekem sokat számít, mert enélkül elveszettnek érezném magam:D Ööö és smink, de nem túl sok.

Leginkább viszont az számít ha felkelek, jól indul a napom és a fentiekhez társul még jókedv is:)

Remélem erre gondoltál, lehet félreértettem a kérdést.

Milyen pasit választok.

Dióhéjban :Kedves, humoros, nézzen ki valahogy, de nem ez a legfontosabb, fogadjon el ahogy vagyok és ne akarjon megváltoztatni, fontos, hogy meg tudjon nevettetni és a humorunk hasonló legyen,vegyük egymás poénjait, ne legyen sértődékeny, szeresse az állatokat és a szexet :D

2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!