Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy ilyen sokaknak jön...

Hogy-hogy ilyen sokaknak jön be annyira az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha ezen az oldalon az emberek zöme nettó 200 felett keresne, jó végzettsége lenne, akkor válthatna munkahelyet, amikor csak akar. Nemcsak Budapesten.

Itt sokan állítólagos lehetőségekről, szép felnőtt életről beszélnek.

Hát én eddig utálom a felnőtt életet, lehetőségem pedig nincs.... maximum kenyeret enni. Vagy a kitörés reményében elkölteni félmilliókat és úgy betáblázni a napjaimat, hogy 6 óra alváson kívül csak lopott 5 perc szabadidőm legyen, a barátaimra meg ne maradjon energiám.


Hiába tanulsz évekig, hiába fogalmad sincs róla, milyen munka után PIHENNI vagy milyen az, amikor a szabadságod tényleg 21 nap, és nem sikertelen állásinterjúra(mert du. 6-kor már sehol se fogadnak, pénteken du 4-kor se), vizsgára megy el... Majd leszólnak, hogy tanulj tovább meg szerencsétlen vagy, hogy nem piacképes dolgot tanultál (honnan tudtam volna)??


De ha az a kérdés, hogy X.Y miért nem akar kitörni, akkor megintcsak én vagyok letolva, hogy képzelem, nem gondolom, hogy ki lehet égni, nem gondolom, hogy másnak elege van a tanulásból?


2018. okt. 15. 15:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A kormánynak hála nőtt a társadalmi szakadék. A csókosok és azok haveri, rokoni köre fürdik a pénzben akkor is ha semmit nem csinál, az emberek másik része meg napról napra él. Én is észrevettem hogy egyre több 20-30 év közöttinek megy nagyon a szekér főleg nagyobb városokban, ezek az ingyenélők sajnos igen megszaporodtak, de ettől az emberek 70-80% meg rosszabbul él mint 5-10 éve.
2018. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!