Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi most a legnagyobb problémád...

Mi most a legnagyobb problémád az életben? Látsz rá esélyt, hogy hamarosan megoldod?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gyógyíthatlan mentális betegségben szenvedek, szóval sosem fog megoldódni.
2018. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem (ami inkább alapállapot), ami negatívan befolyásolja az életemet. Jelenleg nincs rá kézenfekvő megoldás.
2018. okt. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nekem szerencsére nincs komolyabb problémám, régen talán a depresszió volt, de abból is kijöttem, felépítettem mindent amit mások összeromboltak


talán most a legnagyobb "problémám" az, hogy haladnom kell a projektekkel amiket bevállaltam, de ez inkább kihívás és persze, hogy megoldom, jó pár éve ezért dolgozom és szerintem elég jó úton haladok :)

2018. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Saját lakhatás.

Nem látok rá esélyt.

2018. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fegyelem, osszeszedettség.

Persze. Minden gondomra találok megoldást idővel.

2018. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
Saját lakás. Látok rá esélyt de sajnos csak évek múlva, addig marad az albérlet.
2018. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Minden az életben, a lelkiállapotom ellehetetlenít mindentől ,amit szeretnék....nem látok igazán...
2018. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Félek hogy választanom kell a munka és a szerelem között. Most kezdtem el dolgozni egy városban 2 hónapja, nagyon-nagyon szeretem a munkámat itt, kezdem otthon érezni magam stb. A barátom akkor került a képbe mikor már felvettek ide (de még nem laktam itt de már akkor is ide készültem), vele majdnem 3 hómapja vagyunk együtt. Nem sok idő. De a munkám olyan, hogy szakmai szempontok miatt kb 5 évig minimum itt kellene maradnom, és én szeretnék is maradni. A barátom tőlem majdnem 200 km-re lakik, nagyon szeret ott lakni ahol, és anyukája és beteg testvére miatt nem nagyon tud elköltözni onnan. Most még tartható a távkapcsolat, de kizárt hogy 5 éven át is fennmaradjon :SS Vmikor dönteni kell majd erröl, és attól tartok, hogy a munka iránti szenvedélyem nehezen fog elengedni innen, vagy inkább sehogy... Nagyon szeretem a barátomat, úgy érzem nem találnék még egy olyat mint ő, de lehet hogy a munkámat mála is jobban szeretem. :(( Félek hogy nem az ő javára döntenék ha kellene. Ezen őrlődöm már egy ideje...
2018. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ász pár kézben,nagyot emeltem

A r*hadéknak meg sorja volt 😂

Majd visszanyerem ✌️😀

2018. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!